d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev16061626364268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jan 23 2011 08:48pm
Dzisiaj jakiś szczęśliwy dzień miałem :)
Wyliniały:
Thrixopelma ockerti - Teraz około 5 dc
Dwa P. murinusy z l3-l4
P. Cambridgei z l2-l3
Heteroscodra maculata l1-l2
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jan 23 2011 08:51pm
Quote (myr00n @ 24 Jan 2011 03:48)
Dzisiaj jakiś szczęśliwy dzień miałem :)
Wyliniały:
Thrixopelma ockerti - Teraz około 5 dc
Dwa P. murinusy z l3-l4
P. Cambridgei z l2-l3
Heteroscodra maculata l1-l2


Gratuluję ;) miałeś może kiedyś dorosłą Heteroscodre Maculate? bo podoba mi się a nie wiem jak się zachowuje ;p wiem że pająki mają różne charaktery jak ludzie ale tak ogólnie chciałem wiedzieć z 1 ręki a nie z losowej strony ;)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jan 23 2011 10:38pm
Quote (Prezes @ 24 Jan 2011 03:51)
Gratuluję ;) miałeś może kiedyś dorosłą Heteroscodre Maculate? bo podoba mi się a nie wiem jak się zachowuje ;p wiem że pająki mają różne charaktery jak ludzie ale tak ogólnie chciałem wiedzieć z 1 ręki a nie z losowej strony ;)


Nie mam. Patrząc jednak na prędkość maluchów (mam l2 i l3) boję się co będzie jak dorosną ;p
Murinusy są spokojne jak baranki na razie a maculaty się teleportują jak szalone jeśli mają humor.

E: Regalis chyba też będzie liniał na dniach coś czuję.

This post was edited by myr00n on Jan 23 2011 10:40pm
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 24 2011 05:56am
Quote (myr00n @ Jan 24 2011 04:48am)
Dzisiaj jakiś szczęśliwy dzień miałem :)
Wyliniały:
Thrixopelma ockerti - Teraz około 5 dc
Dwa P. murinusy z l3-l4
P. Cambridgei z l2-l3
Heteroscodra maculata l1-l2


gz :) Lubisz nadrzewne widać ^^

Quote (eMdoPe @ Jan 24 2011 01:25am)
sa tanie wiec wez oba


Sęk w tym, że tylko jeden wchodzi w grę (nie ze względów cenowych, bo są faktycznie tanie). Chyba zdecyduję się na Geniculate ^^
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 24 2011 01:50pm
Quote (Last_Hope @ 24 Jan 2011 13:56)
gz :) Lubisz nadrzewne widać ^^



Sęk w tym, że tylko jeden wchodzi w grę (nie ze względów cenowych, bo są faktycznie tanie). Chyba zdecyduję się na Geniculate ^^


czemu tylko jeden?
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 24 2011 03:26pm
Quote (sgd53 @ Jan 24 2011 09:50pm)
czemu tylko jeden?


Z trudem przekonałem drugą połówkę na jednego, więc o dwóch mogę zapomnieć :D
No i myślę też nad zwykłymi Brachypelmami np. Smithi, albo Emilia (tutaj minusem jest temerament - zamulają, ale plusem dużo słabszy jad w porównaniu z Genią).
Jutro zakup pierwszego ptachola, więc muszę się sprężyć z decyzją.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Jan 24 2011 03:28pm
jutro odbieram paczkę i zabieram się do preparowania :)
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 24 2011 04:19pm
Chyba jednak Brachypelma Smithi...
Ładnie wygląda.
Martwią mnie te potencjalne głodówki, ale za to jest ładnie ubarwiony.
Teraz już jestem w 90% pewien :)
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jan 24 2011 04:22pm
Quote (Last_Hope @ Jan 24 2011 10:19pm)
Chyba jednak Brachypelma Smithi...
Ładnie wygląda.
Martwią mnie te potencjalne głodówki, ale za to jest ładnie ubarwiony.
Teraz już jestem w 90% pewien :)


kup wszystkie 3, nie sa drogie
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Jan 24 2011 04:29pm
Quote (Last_Hope @ 25 Jan 2011 00:19)
Chyba jednak Brachypelma Smithi...
Ładnie wygląda.
Martwią mnie te potencjalne głodówki, ale za to jest ładnie ubarwiony.
Teraz już jestem w 90% pewien :)


Zamierzasz kupić malucha ? Bo jeżeli tak, to zdecydowanie odradzam Brachypelmy i Grammostole, koszmarnie wolno rosną, poza tym na początku mają bardzo małe przyrosty, zanudzisz się przy nich na śmierć. W sumie to samo tyczy się Nhandu, L1 są mikroskopijnych rozmiarów i mimo że często linieją, mają nikłe przyrosty. Kup albo A. geniculata, albo Ch. cyaneopubescens, z naciskiem na ten drugi gatunek, idealny pająk dla początkującego - szybko rośnie, dużo je, ma wyraźne przyrosty po wylinkach, jest świetnie ubarwiony, bardzo aktywny, plecie dużo pajęczyny no i ma słaby jad. :)

I tak na marginesie, pochwalę się - w inkubowanym kokonie P. irminia pojawił się pierwszy osobnik w stadium NII, kilka innych też prawdopodobnie dziś w nocy pójdzie w jego ślady, tak więc jestem coraz bliżej sukcesu. :P
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364268Next
Add Reply New Topic New Poll