d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev16061626364495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 4 2010 01:14pm
gz fro5bite ;p a teraz

Code

jak zrobic achiv " Just a scratch " ? Bo nie kumam go, nie mam pomysłu na jego zrobienie
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 4 2010 01:47pm
Momentami 2v2 random to porazka, spotkalem sie nawet z czyms takim ze gosc powiedzial ze nie zrobi walla. :D

BTW: kuebk / 731

This post was edited by kuebk on Aug 4 2010 01:47pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 4 2010 01:48pm
Quote (m4rc1n3k @ 4 Aug 2010 20:14)
gz fro5bite ;p a teraz

Code
jak zrobic achiv " Just a scratch " ? Bo nie kumam go, nie mam pomysłu na jego zrobienie


przypomnij co to za achie to ci pomozemy, nie bedziemy przeciez googlowac o co w nim chodzi :F

gz wentyl :o niezle kosisz
ja bym chcial spasc juz z tej platinium bo jestem zdruzgotany wpierdolem jaki dostaje :<<<<
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 4 2010 02:12pm
Quote (cOr @ 4 Aug 2010 21:48)
przypomnij co to za achie to ci pomozemy, nie bedziemy przeciez googlowac o co w nim chodzi :F

gz wentyl :o niezle kosisz
ja bym chcial spasc juz z tej platinium bo jestem zdruzgotany wpierdolem jaki dostaje :<<<<


ty, dziwny faktycznie ten ladder, przegralem 3 gry pod rzad, wygralem kolejna i awans -.- atm staty 25/18 mam :(
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 4 2010 02:14pm
Moze on jakby sie uczy na zywo jak ludzi najlepiej powrzucac.
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 4 2010 02:19pm
znowu sie nie chce zalogowac ;/
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 4 2010 02:24pm
Quote (Zix_X @ Aug 4 2010 08:19pm)
znowu sie nie chce zalogowac ;/


nom ;c

Quote (kuebk @ Aug 4 2010 08:14pm)
Moze on jakby sie uczy na zywo jak ludzi najlepiej powrzucac.


sztuczna inteligencja xDDDD
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Aug 4 2010 02:27pm
Jakieś problemy, zaliczyłem challenge na golda, achievementa nie dostałem. Wychodzę do menu patrzę mam 0 achievement pkt. Wylogowuję się, z powrotem już nie idzie wejść.
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 4 2010 02:32pm
Quote (kefir @ 4 Aug 2010 22:24)
sztuczna inteligencja xDDDD


Czasami stosuja takie mechanizmy.

Nie da sie zalogowac znowu?

This post was edited by kuebk on Aug 4 2010 02:45pm
Member
Posts: 719
Joined: Nov 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Aug 4 2010 03:20pm
ta, wkurwić się idzie, a chciałem dzisiaj jeszcze coś pokosić w 1v1 : /
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364495Next
Add Reply New Topic New Poll