d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev160616263645001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 14 2010 01:05pm
JA PIERDOLE, DEJA VU.

e; OK 1-1, zajebiste podanie do Messiego - jeszcze lepsze wykonanie :D!

This post was edited by zYwi3c on Sep 14 2010 01:07pm
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Sep 14 2010 01:20pm
2-1
Villa

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Sep 14 2010 01:20pm
Member
Posts: 1,196
Joined: Apr 26 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 01:30pm
3-1 inb4 topic dla e-sezonowychfanow barcelony

This post was edited by PaleNisko69 on Sep 14 2010 01:31pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 14 2010 01:31pm
Hahaha, co Messi z Pedro teraz zagrali Huhuhu

Quote (PaleNisko69 @ 14 Sep 2010 21:30)
3-1 inb4 topic dla e-sezonowychfanow barcelony


Za kare masz baty w sc2 lol

This post was edited by zYwi3c on Sep 14 2010 01:31pm
Member
Posts: 1,196
Joined: Apr 26 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 01:32pm
Quote (zYwi3c @ Sep 14 2010 09:31pm)
Hahaha, co Messi z Pedro teraz zagrali Huhuhu



Za kare masz baty w sc2 lol


lol przeciez ja kibicuje barcelonie synek, tylko pizse co randomy araz beda pisaly m8
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,210.00
Sep 14 2010 01:32pm
Piękna gra Barcy :) Szkoda że bramkę stracili, ale 3:1 do przerwy cieszy.
Oby więcej takich akcji w drugiej połowie.

Inter do przerwy 2:2 z Twente :P
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 01:37pm
Quote (Dami @ Sep 14 2010 09:32pm)
Piękna gra Barcy :) Szkoda że bramkę stracili, ale 3:1 do przerwy cieszy.
Oby więcej takich akcji w drugiej połowie.

Inter do przerwy 2:2 z Twente :P


Twente rewelacyjnie z tego co widzialem w tych kilku akcjach, Inter zreszta tez 2 kapitalne bramki. Chyba najciekawszy mecz poki co.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Sep 14 2010 01:38pm
to jakis mecz teraz jest? mozna ogladnac na tvp1/2?
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 01:39pm
Quote (lszcz @ Sep 14 2010 09:38pm)
to jakis mecz teraz jest? mozna ogladnac na tvp1/2?


not, na telewizji N leci.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 14 2010 01:40pm
Barca bosko, szkoda że właśnie 1 gola w plecy. Ale to nic.

Inter - Twente jejku ale mecz :Drool: Janssen jaką brame z wolnego nie przywalił. Widziałem go live jak grał jeszcze w Vitesse, mecz Vitesse 1 : 1 Sparta coś 2 lata temu :)

e : a ten random Chadli grał u mnie w mieście w AGOVV :)

This post was edited by Feye on Sep 14 2010 01:41pm
Go Back To Polska Topic List
Prev160616263645001Next
Closed New Topic New Poll