Barca bosko, szkoda że właśnie 1 gola w plecy. Ale to nic.
Inter - Twente jejku ale mecz

Janssen jaką brame z wolnego nie przywalił. Widziałem go live jak grał jeszcze w Vitesse, mecz Vitesse 1 : 1 Sparta coś 2 lata temu

e : a ten random Chadli grał u mnie w mieście w AGOVV
This post was edited by Feye on Sep 14 2010 01:41pm