d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev16061626364717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 4 2010 03:46am
Quote (marvolo @ 4 Sep 2010 02:06)
teraz zaczynam High School of Death  zapowiada sie ładnie


oczyfko,w poniedzialki czy wtorki nowe odcinki wychodza,jak narazie ostatni > all
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 4 2010 03:47am
a kaichou kiedy wychodzi nowy epek bo poki co 22 a nie widze chronologi rzadnej
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 4 2010 03:49am
23 bedzie we wtorek
na odpowiednich stronach gdzie ogarniaja szybkie suby a nie po 2 dniach jak na kreskowce

This post was edited by colos on Sep 4 2010 03:50am
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 4 2010 03:54am
Quote (colos @ Sep 4 2010 09:49am)
23 bedzie we wtorek
na odpowiednich stronach gdzie ogarniaja szybkie suby a nie po 2 dniach jak na kreskowce


ostro ^^ szkoda ze 24 epki ma ta seria ;p ..ale zawsze mozna liczyc na drugi sezon
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 4 2010 03:55am
Quote (marvolo @ 4 Sep 2010 10:54)
ostro ^^ szkoda ze 24 epki ma ta seria ;p ..ale zawsze mozna liczyc na drugi sezon


24 tylko ? ;d
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 4 2010 03:58am
Quote (colos @ Sep 4 2010 09:55am)
24 tylko ? ;d


sry 26x24
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 4 2010 04:05am
Quote (marvolo @ 4 Sep 2010 10:58)
sry 26x24


mam nadzieje ze fairy tail bedzie mialo przynajmniej 100 odcinkow
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 5 2010 08:48am
Quote (colos @ Sep 4 2010 10:05am)
mam nadzieje ze fairy tail bedzie mialo przynajmniej 100 odcinkow


sadze ze lekko
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 5 2010 10:33am
kaicho dodali 23 ep
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Sep 5 2010 10:34am
Skończyłem właśnie Melody of Oblivion i muszę wam powiedzieć iż jestem mile zaspokojony POLECAM :thumbsup: (nie zdziwiony bo to Gainaxu jest to musiało być dobre), jutro kończe He is my master

btw. macie dobrą alternatywe dla onemanga?


This post was edited by Axel_PL on Sep 5 2010 10:35am
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364717Next
Add Reply New Topic New Poll