d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev16061626364207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,907
Joined: Oct 24 2006
Gold: 0.66
Warn: 10%
Oct 29 2010 01:30am
Quote (Redel @ 28 Oct 2010 19:45)
Zamowilem wlasnie xboxa 360 za 470 zl z dyskiem 60 gb i forza 3 przerobionego

Iso GZ


pewnie uzywka z rodem + banem na live :)
Member
Posts: 4,109
Joined: Feb 23 2008
Gold: 406.00
Oct 29 2010 02:09am
Quote (marvolo @ Oct 29 2010 07:29am)
w tego Medala sam bym pogral


dam znac czy sie oplaca ;d
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Oct 29 2010 02:14am
Quote (marcinmkowski @ 29 Oct 2010 09:30)
pewnie uzywka z rodem + banem na live :)


Imo to.
e/ wlasnie sciagnalem fife 2011 i mma 2k10. Mam nadzieje, ze warto bylo czekac.

This post was edited by Cichy133 on Oct 29 2010 02:15am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 29 2010 04:27am
Quote (rysiomator @ 29 Oct 2010 03:24)
nie wiem ;d ale kumpel odbiera kase z totka <5 trafił> a ze pozyczylem mu kase na kupon polowa moja ;d


dzisiaj kupuje New vegas MEDAL OF HONOR i ten od capcomu vanguish czy jakos tak

wszystkie gry dobre prucz new vegas,podobno glotchow w chuj ma
a na black ops bedziesz mial kase mam nadzieje :P
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 29 2010 08:46am
Quote (Patryk1991 @ 29 Oct 2010 12:27)
wszystkie gry dobre prucz new vegas,podobno glotchow w chuj ma
a na black ops bedziesz mial kase mam nadzieje :P


rozumiem ze dasz mi fory na zakladach zebym mial kredyty na poczatek
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 29 2010 09:39am
Quote (rysiomator @ 29 Oct 2010 09:24)
nie wiem ;d ale kumpel odbiera kase z totka <5 trafił> a ze pozyczylem mu kase na kupon polowa moja ;d


dzisiaj kupuje New vegas MEDAL OF HONOR i ten od capcomu vanguish czy jakos tak


sega, nie capcom imo.

Wlasnie pogralem chwile w tego Vanquisha, calkiem ciekawie.. duzy burdel, duzo sie dzieje, ale przy tym bardzo ladnie.
Medal of honor prezentuje sie jak gra z 2005 roku, jest nedzna, fabula, jak i sam gameplay - szkoda pieniedzy.
Member
Posts: 14,907
Joined: Oct 24 2006
Gold: 0.66
Warn: 10%
Oct 30 2010 02:39am
Wyszlo ostatnio jakies ciekawy gry na 360??
Member
Posts: 4,109
Joined: Feb 23 2008
Gold: 406.00
Oct 30 2010 03:05am
Quote (markov @ Oct 29 2010 03:39pm)
sega, nie capcom imo.

Wlasnie pogralem chwile w tego Vanquisha, calkiem ciekawie.. duzy burdel, duzo sie dzieje, ale przy tym bardzo ladnie.
Medal of honor prezentuje sie jak gra z 2005 roku, jest nedzna, fabula, jak i sam gameplay - szkoda pieniedzy.


potwierdzam Medala wczoraj troche ogralem <masa bledow> nie wiem czy mozna wymienic czy ta gra tak ma ;d goscie normalnie pojawiaja sie jakby mieli teleport w dupie <a to przeciez misja w awganistanie byla>:).Vanqushi fakt rozpierducha :) ale TEN GOSCIU Z FAJKA NO ZENUA JAKBYM WIDZIAL 12 LATKOW Z PAPIEROSAMI DLUZSZE NIZ ONI SAMI HAHAHAHAHAHAH PALI NA STYL <mama idzie>Grafika w obydwoch grach srednia.
Member
Posts: 4,109
Joined: Feb 23 2008
Gold: 406.00
Oct 30 2010 03:06am
Quote (marcinmkowski @ Oct 30 2010 08:39am)
Wyszlo ostatnio jakies ciekawy gry na 360??


zalezy w co grales.Co moge polecic Stare Just case 2 ,Metro 2033,Singularity <to jest bardzo dobra gra>
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 30 2010 04:48am
balck ops wyjdzie za pare dni , fable 3 , AC Brood... :)
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364207Next
Add Reply New Topic New Poll