Quote (markov @ Oct 29 2010 03:39pm)
sega, nie capcom imo.
Wlasnie pogralem chwile w tego Vanquisha, calkiem ciekawie.. duzy burdel, duzo sie dzieje, ale przy tym bardzo ladnie.
Medal of honor prezentuje sie jak gra z 2005 roku, jest nedzna, fabula, jak i sam gameplay - szkoda pieniedzy.
potwierdzam Medala wczoraj troche ogralem <masa bledow> nie wiem czy mozna wymienic czy ta gra tak ma ;d goscie normalnie pojawiaja sie jakby mieli teleport w dupie <a to przeciez misja w awganistanie byla>:).Vanqushi fakt rozpierducha

ale TEN GOSCIU Z FAJKA NO ZENUA JAKBYM WIDZIAL 12 LATKOW Z PAPIEROSAMI DLUZSZE NIZ ONI SAMI HAHAHAHAHAHAH PALI NA STYL <mama idzie>Grafika w obydwoch grach srednia.