d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev16061626364594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 6 2010 10:03am
Quote (MaxI_KiNg @ 6 Jul 2010 17:59)
zaopatrzylem sie miedzy innymi w taka koszulke (chujowo widac) i takie spodnie :

http://img690.imageshack.us/img690/4808/bezmordy.jpg


czy ty jestes w klacie i w ramionach wezszy niz w pasie ? :DDDDDDDDDD

This post was edited by RooFtii on Jul 6 2010 10:03am
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Jul 6 2010 10:05am
czybas slepy.

e, fakt tak chujowo to tutaj wyglada, ale to zdjecie jest krzywe w pizde.

This post was edited by MaxI_KiNg on Jul 6 2010 10:06am
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Jul 6 2010 10:07am
Quote (RooFtii @ 6 Jul 2010 18:03)
czy ty jestes w klacie i w ramionach wezszy niz w pasie ? :DDDDDDDDDD


Wyglada na to, ze spodnie maja okropny kroj (carrot fit prawdopodobnie).

Quote (RooFtii @ 6 Jul 2010 18:07)

herclis currently has 13,000.00 Forum Gold
This User Does Not Have Gold Access!

to jest smutne ze tyle fg sie marnuje :(


Nie az tak smutne jakby moglo sie wydawac ;)



This post was edited by herclis on Jul 6 2010 10:09am
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 6 2010 10:07am
Quote (MaxI_KiNg @ 6 Jul 2010 18:05)
czybas slepy.

e, fakt tak chujowo to tutaj wyglada, ale to zdjecie jest krzywe w pizde.


koszulka z blyszczacymi napisami - pedalska
tani zegarek na grubym pasku - kojarzy mi sie z sado maso i pedalami
spodnie i buty w miare spoko ale do kogos innego <troll face>

/tak czy siak ma sie w koncu tobie podobac czyz nie ;d


/
herclis currently has 13,000.00 Forum Gold
This User Does Not Have Gold Access!

to jest smutne ze tyle fg sie marnuje :(

This post was edited by RooFtii on Jul 6 2010 10:08am
Member
Posts: 12,254
Joined: Apr 29 2009
Gold: 42,000.00
Jul 6 2010 10:10am
all saints jest cool polecam wszystkim (www.allsaints.co.uk)
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 6 2010 10:32am
Quote (MaxI_KiNg @ 6 Jul 2010 16:59)
zaopatrzylem sie miedzy innymi w taka koszulke (chujowo widac) i takie spodnie :

http://img690.imageshack.us/img690/4808/bezmordy.jpg


o boze, kolego ile wazysz? ;d
zacznij cos jesc, bo tragicznie wygladasz ;d
Member
Posts: 27,270
Joined: Dec 13 2007
Gold: Locked
Jul 6 2010 10:56am
Quote (MaxI_KiNg @ Jul 6 2010 03:59pm)
zaopatrzylem sie miedzy innymi w taka koszulke (chujowo widac) i takie spodnie :

http://img690.imageshack.us/img690/4808/bezmordy.jpg


po 1 zwieksz mase po 2 ;d daj via pm name zegarka ;d
Member
Posts: 12,605
Joined: Sep 10 2007
Gold: 41.41
Warn: 100%
Jul 6 2010 11:00am
Quote (Sahin @ Jul 5 2010 01:43pm)
2 koszulk, portfel - jedna z House'a , druga z Cropp'a, portfel również. Osobiście ta z House'a bardziej mi się podoba.
Cena śmieszna 19.90zł , druga tyle samo, portfel zaś 9.99 :) .

I jak ?

http://img706.imageshack.us/img706/1293/p1030081k.jpg

http://img248.imageshack.us/img248/7625/p1030079j.jpg

http://img541.imageshack.us/img541/7726/p1030080b.jpg


w kropie się nie ubieram, bo tam szit jest :[


ładny kocyk.


Quote (MaxI_KiNg @ Jul 6 2010 03:59pm)
zaopatrzylem sie miedzy innymi w taka koszulke (chujowo widac) i takie spodnie :

http://img690.imageshack.us/img690/4808/bezmordy.jpg



ładne rurki.

This post was edited by Fipuka on Jul 6 2010 11:01am
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 6 2010 11:09am
Quote (Fipuka @ 6 Jul 2010 18:00)
w kropie się nie ubieram, bo tam szit jest :[


ładny kocyk.





ładne rurki.


juz mu mowilem, ze fajny kocyk ma :<
Member
Posts: 8,142
Joined: Jun 16 2008
Gold: 17.61
Jul 6 2010 11:43am
Quote (MaxI_KiNg @ 6 Jul 2010 17:59)
http://img690.imageshack.us/img690/4808/bezmordy.jpg


Matko, co to jest? :o :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364594Next
Add Reply New Topic New Poll