d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev160616263641383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Nov 4 2010 12:09pm
Quote (myl0rd @ Nov 4 2010 05:49pm)
Dobrze, że wygrali z fnatic(które już zresztą odpadło z turnieju :) ) 16:10, jest forma. Z azjatyckimi teamami zawsze różnie było. Jutro o 9:00 grają z TyLoo na de_nuke.


dzisiaj gra też Delta w IEM V :)
Member
Posts: 3,981
Joined: Feb 15 2007
Gold: 1.76
Nov 4 2010 12:16pm
Witam dziś zapraszam na serwer! o nazwie [N]ever [B]ack [D]own

-Nowy serwer
-TP
-Możliwość kupienia admina (za niewielka kwotę)
-Steam i NonSteam...
-Wkrótce powstanie klan
-Mili admini
-Miła atmosfera
-IP:188.165.224.136:27032
-ZAPRASZAM

To serwer mojego znajomego Chetnych zapraszam
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 5 2010 03:02pm
Jest ktoś chętny na mixy ? Ofc takie 4fun aby przypomnieć sobie jak sie gra cóż długo nie grałem.
- Ja
- Nimf ( Puacze mi ze lami wiec <5> )
-
-
-
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Nov 5 2010 03:03pm
Quote (csdig @ Nov 5 2010 10:02pm)
Jest ktoś chętny na mixy ? Ofc takie 4fun aby przypomnieć sobie jak sie gra cóż długo nie grałem.
- Ja
- Nimf ( Puacze mi ze lami wiec <5> )
-
-
-


no, zapraszamy
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 5 2010 03:04pm
jak 4fun to nie lepiej na jakies ffa czy cos w tym stylu?? :huh:
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 5 2010 03:07pm
Quote (Wujekmisza @ 5 Nov 2010 22:04)
jak 4fun to nie lepiej na jakies ffa czy cos w tym stylu?? :huh:


Wole mixy pograc 3on3/5on5 a nie na ffa kurwa grac :O

This post was edited by csdig on Nov 5 2010 03:07pm
Member
Posts: 8,178
Joined: Apr 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 5 2010 03:10pm
Opłaca się kupic jeszcze steama?I ile kosztuje/
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Nov 5 2010 03:12pm
Quote (trojan3k @ Nov 5 2010 10:10pm)
Opłaca się kupic jeszcze steama?I ile kosztuje/


~~15 zł na allegro, proste, że się opłaca
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 5 2010 03:12pm
Quote (trojan3k @ 5 Nov 2010 22:10)
Opłaca się kupic jeszcze steama?I ile kosztuje/


Za ~15 zł juz sam cdkej kupisz i ofc ze sie oplaca.
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 5 2010 03:12pm
Quote (Nimf @ Nov 5 2010 11:12pm)
~~15 zł na allegro, proste, że się opłaca


wątpie, przecież to kupa kasy
Go Back To Polska Topic List
Prev160616263641383Next
Add Reply New Topic New Poll