☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev
1
60
61
62
63
64
1383
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 196600
Replies: 13823
Track Topic
Nimf
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold
:
186.18
#611
Nov 4 2010 12:09pm
Quote (myl0rd @ Nov 4 2010 05:49pm)
Dobrze, że wygrali z fnatic(które już zresztą odpadło z turnieju
) 16:10, jest forma. Z azjatyckimi teamami zawsze różnie było. Jutro o 9:00 grają z TyLoo na de_nuke.
dzisiaj gra też Delta w IEM V
galushg
Member
Posts: 3,981
Joined: Feb 15 2007
Gold
:
1.76
#612
Nov 4 2010 12:16pm
Witam dziś zapraszam na serwer! o nazwie [N]ever [B]ack [D]own
-Nowy serwer
-TP
-Możliwość kupienia admina (za niewielka kwotę)
-Steam i NonSteam...
-Wkrótce powstanie klan
-Mili admini
-Miła atmosfera
-IP:188.165.224.136:27032
-ZAPRASZAM
To serwer mojego znajomego Chetnych zapraszam
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#613
Nov 5 2010 03:02pm
Jest ktoś chętny na mixy ? Ofc takie 4fun aby przypomnieć sobie jak sie gra cóż długo nie grałem.
- Ja
- Nimf ( Puacze mi ze lami wiec <5> )
-
-
-
Nimf
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold
:
186.18
#614
Nov 5 2010 03:03pm
Quote (csdig @ Nov 5 2010 10:02pm)
Jest ktoś chętny na mixy ? Ofc takie 4fun aby przypomnieć sobie jak sie gra cóż długo nie grałem.
- Ja
- Nimf ( Puacze mi ze lami wiec <5> )
-
-
-
no, zapraszamy
Wujekmisza
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#615
Nov 5 2010 03:04pm
jak 4fun to nie lepiej na jakies ffa czy cos w tym stylu??
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#616
Nov 5 2010 03:07pm
Quote (Wujekmisza @ 5 Nov 2010 22:04)
jak 4fun to nie lepiej na jakies ffa czy cos w tym stylu??
Wole mixy pograc 3on3/5on5 a nie na ffa kurwa grac
This post was edited by csdig on Nov 5 2010 03:07pm
trojan3k
Member
Posts: 8,178
Joined: Apr 23 2009
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#617
Nov 5 2010 03:10pm
Opłaca się kupic jeszcze steama?I ile kosztuje/
Nimf
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold
:
186.18
#618
Nov 5 2010 03:12pm
Quote (trojan3k @ Nov 5 2010 10:10pm)
Opłaca się kupic jeszcze steama?I ile kosztuje/
~~15 zł na allegro, proste, że się opłaca
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#619
Nov 5 2010 03:12pm
Quote (trojan3k @ 5 Nov 2010 22:10)
Opłaca się kupic jeszcze steama?I ile kosztuje/
Za ~15 zł juz sam cdkej kupisz i ofc ze sie oplaca.
El_Mariaci
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#620
Nov 5 2010 03:12pm
Quote (Nimf @ Nov 5 2010 11:12pm)
~~15 zł na allegro, proste, że się opłaca
wątpie, przecież to kupa kasy
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
60
61
62
63
64
1383
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact