d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev16061626364205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 23 2011 02:44pm


krolewska przystan
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Mar 23 2011 02:53pm
Korzystajac z bumpa pragne powiedziec, ze przeczytalem Czarny Pryzmat, pierwszy tom nowej trylogii Brenta Weeksa.
Na kolana mnie nie powalila, przyjemnie sie czyta i co najwazniejsze, ma zadatki na niezla trylogie, bo akcja zdecydowanie sie rozkreca w dalszej czesci ksiazki, zreszta podobnie sie miala sytuacja z debiutancka trylogia Weeksa.

Pare dni temu zdecydowalem sie kupic Zombieslayera, czyli kolejny tom przygod Gotreka i Felixa. Wlasnie koncze, podoba mi sie bardziej niz wiekszosc G&F po przejeciu ich przez Nathana Longa, bardziej przypadl mi do gustu tylko Elfslayer.

Warto dodac, ze ksiazke kupilem po angielsku, poniewaz pare miesiecy temu z wydawania ksiazek Warhammera wycofal sie copernicus i obecnie trwaja poszukiwania nowego wydawcy, w zwiazku z czym nadal nie ma polskiej wersji Zombieslayera.

Przy okazji kupna podpytalem facetow z Faber&Faber ( chyba ostatni polski sklep stricte Warhammerowy, przy pl. Unii Lubelskiej w Warszawie ) czy wiedza cos o ewentualnym nowym wydawcy. Podobno realne jest, ze Warhammera przejmie Fabryka Slow, co niezwykle by mnie uradowalo, na to licze ;)
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Mar 23 2011 03:35pm
Quote (cOr @ Mar 23 2011 10:44pm)
http://www.makinggameofthrones.com/storage/kings-landing.jpg

krolewska przystan


Trochę inaczej sobie ją wyobrażałem, ale ujdzie.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Mar 23 2011 03:38pm
Quote (cOr @ 23 Mar 2011 22:44)
http://www.makinggameofthrones.com/storage/kings-landing.jpg

krolewska przystan


Nie lubie takich ladnych obrazkow, wole bul i brak nadziejii ( parafrazujac milosciwie nam panujacego Prezydenta ) jak np. w najlepszym i najbardziej klimatycznym realmie fantasy jakim niewatpliwie jest wojenny mlotek ;)

This post was edited by RoGh on Mar 23 2011 03:38pm
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 24 2011 05:46am
Quote (RoGh @ Mar 23 2011 09:38pm)
Nie lubie takich ladnych obrazkow, wole bul i brak nadziejii (  parafrazujac milosciwie nam panujacego Prezydenta ) jak np. w najlepszym i najbardziej klimatycznym realmie fantasy jakim niewatpliwie jest wojenny mlotek ;)


W nawałnicy mieczy ból i cierienie aż kipi z książki przecie...
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Mar 24 2011 06:18am
no to wrzucmy reszte moze:
Winterfell


Mur:
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Mar 24 2011 07:01am
Rogh, Weeks to ten autor trylogii cienia, dobrze pamietam ? Jak tak to chetnie zakupie :)
Akutalnie jestem na drugiej czesci sagi wiedzmina, te opowiadania dwa wczesniejsze zrobilem przed saga, fajne rly.


Z czego sa te zdjecia ?
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Mar 24 2011 07:30am
Quote (TDI @ Mar 24 2011 02:01pm)
Rogh, Weeks to ten autor trylogii cienia, dobrze pamietam ?


tak :) ja tam chyba zaczekam na calosc, jak juz sie za cos zabieram wole za jednym zamachem ;>

zaczalem czytac jakas sage o ludziach lodu czy cos. kolezanka ma 44tomy tego, takze mam nadzieje na kawal dobrego ownienia czasu :)
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Mar 24 2011 08:41am
ja pierdole, zazdroszcze wam ilosci czasu ktory mozecie poswiecic na czytanie :<

Zdjecia sa z Game of Thrones, serialu HBO ktory ma wyjsc za jakies 23 dni a ktory powstal na podstawie Piesni Lodu i Ognia, ktora to tutaj wszyscy sie zachwycaja.
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,126.69
Mar 24 2011 08:55am
Skonczylem wlasnie ost czesc Sagi "Przed switem" polecam.

Fajnie sie czyta, ale myslalem ze sie inaczej skonczy!
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364205Next
Add Reply New Topic New Poll