d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev16061626364523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 13 2010 03:13pm
A powiedzcie mi kto ogarnia platyne w CoD WaW ??

a dokladniej przejscie kampani na veteranie ?^^ Bo ja nie potrafie.. Brak mi 3 misji do platyny :| Ktos moglby dac wskazowki jak unikac tych granatow lecacych po 5 naraz itp.. Chodzi mianowicie o misje z japoncami gdzie trzeba wysadzac bunkry , plac przed Reischtagiem i sam Reischtag..
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 13 2010 04:35pm
Quote (fro5tbite @ 13 Mar 2010 21:37)
:)

co prawda na elite jeszcze nie odpalalem zadnej misji ale visariego sobie nie wyobrazam... to musi byc koszmar skoro na normalu cala misja zajela mi 1,5 h i 22 zgony :d
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 13 2010 04:44pm
Quote (Stara_Lunara @ 13 Mar 2010 23:35)
co prawda  na elite jeszcze nie odpalalem zadnej misji ale visariego sobie nie wyobrazam...  to musi byc koszmar skoro na normalu cala misja zajela mi 1,5 h i 22 zgony :d

zeby miec wyobrazenie o elite wystarczy odpalic pierwsza. oczywko nie masz tez celownika i znacznikow pokazujacych gdzie granat leci, a wrogowie rzucaja nimi zajebiscie celnie xd
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 13 2010 07:03pm
Kolejna relacja z BC2. Idzie mi już znacznie lepiej, wciągnęło mnie na amen. Zaczynam rozumieć co i jak, ogarniać teren. Widzę, że samemu to niewiele się zdziała. Gra w teamie + czołg i można lecieć. Jakieś podstawowe ulepszenia zdobyłem i lepiej się gra. Wbrew temu co wiele osób mówi, nie ma wielu snajperów (reconów). Owszem są, ale nie wygląda to tak, że 5 stoi na swoich miejscach i kampią. Nie przeszkadzają. Strzał z czołgu w kryjówkę snajpera na dachu jest bezcenny :D Ten rozlatujący się sufit i +50 pkt ^_^.
Czasami są i śmieszne akcje, jak np. siedzę w czołgu, jadę na wstecznym i goni mnie typ z C4 w łapie :D
Grałem dzisiaj też z gościem, który doskonale latał helikopterem. Latał między budynkami, pojawiał się nagle tuż nad ulicą i puszczał salwy w czołg przeciwnika.

Jeśli macie Bad Company 2 to podajcie nick. Mój to: volver88.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 14 2010 01:31am
Quote (VolveR @ 14 Mar 2010 02:03)
Kolejna relacja z BC2. Idzie mi już znacznie lepiej, wciągnęło mnie na amen. Zaczynam rozumieć co i jak, ogarniać teren. Widzę, że samemu to niewiele się zdziała. Gra w teamie + czołg i można lecieć. Jakieś podstawowe ulepszenia zdobyłem i lepiej się gra. Wbrew temu co wiele osób mówi, nie ma wielu snajperów (reconów). Owszem są, ale nie wygląda to tak, że 5 stoi na swoich miejscach i kampią. Nie przeszkadzają. Strzał z czołgu w kryjówkę snajpera na dachu jest bezcenny :D Ten rozlatujący się sufit i +50 pkt ^_^.
Czasami są i śmieszne akcje, jak np. siedzę w czołgu, jadę na wstecznym i goni mnie typ z C4 w łapie :D
Grałem dzisiaj też z gościem, który doskonale latał helikopterem. Latał między budynkami, pojawiał się nagle tuż nad ulicą i puszczał salwy w czołg przeciwnika.

Jeśli macie Bad Company 2 to podajcie nick. Mój to: volver88.

no czyli moje wrazenia z bety byly mylne :) na razie slysze same pochlebne opinie, a gameplaye sa fajne. skarbowko, oddawaj moje pieniadze!! :<
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 14 2010 01:53am
Quote (fro5tbite @ 14 Mar 2010 08:31)
no czyli moje wrazenia z bety byly mylne :) na razie slysze same pochlebne opinie, a gameplaye sa fajne. skarbowko, oddawaj moje pieniadze!! :<


Same here... Mi tez sie beta nie podobala ^^ A wszyscy chwala sobie ..
Member
Posts: 12,749
Joined: Apr 4 2006
Gold: 0.00
Mar 14 2010 09:37am
wiecie moze jak grac online w ufc 2009 undisputed?

zawsze mam failed to join..., pomimo tego, ze jestem zalogowany i tyczy sie to obu - i ranked i custom trybow
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Mar 14 2010 11:43am
Właśnie dostałem pleja trzy! :D

Afk - idę podłączać go do TV etc. :D
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 14 2010 01:13pm
Quote (2007 @ 14 Mar 2010 19:43)
Właśnie dostałem pleja trzy! :D

Afk - idę podłączać go do TV etc. :D


gz, znam to uczucie, bo niedawno przez to samo przechodzilem :D
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Mar 14 2010 01:19pm
Już niedługo GoW III :thumbsup:
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364523Next
Add Reply New Topic New Poll