d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev16061626364220Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,074
Joined: Oct 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Feb 7 2010 10:40am
a kto pamieta te piekne czasy jak marlboro po niecale 6 zl ?

This post was edited by Err69 on Feb 7 2010 10:40am
Member
Posts: 377
Joined: May 12 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 7 2010 10:41am
Ja pamiętam! miauem wtedy chyba z 5 lat :)
Edit: Mój wuj zawsze je palił i pali do teraż ;)

This post was edited by AUPPERLE on Feb 7 2010 10:41am
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 7 2010 10:54am
Quote (Err69 @ Feb 7 2010 04:40pm)
a kto pamieta te piekne czasy jak marlboro po niecale  6 zl  ?


a lm po 4,85 :) tak bylo 4-5 lat temu..
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 7 2010 01:09pm
Podbijam temacik bo wybieram sie na papieroska :D

4 dzisiaj ;)
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Feb 7 2010 01:10pm
Quote (Magik69 @ Oct 6 2009 09:25pm)
Witam lubiących smak papierosowego dymu w ustach !

Jeśli:

- Idziesz właśnie na papierosa
- Masz ochotę wymienić się spostrzeżeniami co do marek
- Posiadasz ciekawostki z tytoniowego świata


  To jest to temat dla Ciebie !


Moderator ! Please ! Do not close this topic !


http://th09.deviantart.com/fs6/300W/i/2005/063/9/2/smoker_by_kyuuketsukirachel.jpg



Stary temat :
Code
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=30877910&f=230&st=770


rzuciłem. nie przypominaj .
Member
Posts: 9,699
Joined: Jul 1 2008
Gold: 34.05
Feb 7 2010 01:10pm
Quote (DnBBoY @ Feb 7 2010 08:09pm)
Podbijam temacik bo wybieram sie na papieroska :D

4 dzisiaj ;)


tez za chwilke ide
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 7 2010 01:11pm
Quote (Hr_collector @ 7 Feb 2010 20:10)
tez za chwilke ide


Ja także :D
Member
Posts: 50
Joined: Jan 8 2010
Gold: 0.00
Feb 7 2010 01:12pm
Marlboro Czarne :)
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 7 2010 01:13pm
Quote (BearoMan @ 7 Feb 2010 20:12)
Marlboro Czarne :)


Mogą być w ostateczności, nie są strasznie drogie.
Member
Posts: 50
Joined: Jan 8 2010
Gold: 0.00
Feb 7 2010 01:17pm
Nie są strasznie drogie, a smakują mi dobrze, lubię sobie zajarać
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364220Next
Add Reply New Topic New Poll