Quote (Nua @ Thu, Aug 6 2009, 08:39pm)
klikalme w pajacyki.pl (zawsze to wiecej niz pajacyk.pl) i chyba naklikalem ze 100 posilkow, jezeli przyjac ze jeden posilek 4zl, to 400zl/h nie jest az tak malo, tylko imo to raczej tego godzinnego klikania w te pajacyki to poszlo gora 1 grosz na te obiady, bo jeszcze nie ma tak na tym swiecie zeby a klikanie leciala prawdziwa kasa.
imo lepiej wyslac 1 zl w wlasnego konta na konto tej organizacji ktora karmi te bachory niz kilkac w te pajacyki,
ojej, a mogę dać 5k ?