d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev160616263641443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Dec 28 2008 02:52pm
Quote (DeSSq @ Sun, 28 Dec 2008, 18:25)
guardian ? jak tak to healer bo melee to z niego słaby smile.gif

postaci max 16


nie guardian, tym co sie reset robi wink.gif
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Dec 28 2008 02:57pm
Quote (Pakos @ Sun, 28 Dec 2008, 21:52)
nie guardian, tym co sie reset robi wink.gif


Alchemist

Statystyki początkowe

Siła: 10

Zręczność: 40

Inteligencja: 110

Witalność: 15


ma duzo int na starcie wiec bez broni raczej daje rade ^^
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Dec 28 2008 02:58pm
Quote (Pakos @ Sun, Dec 28 2008, 09:52pm)
nie guardian, tym co sie reset robi wink.gif


A alchemist, spoko dość, caster taki jak warlock, tyle że faktycznie broni nie może nosić, ale za to 110 int na start biggrin.gif
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Dec 28 2008 03:09pm
Quote (DeSSq @ Sun, 28 Dec 2008, 21:58)
A alchemist, spoko dość, caster taki jak warlock, tyle że faktycznie broni nie może nosić, ale za to 110 int na start biggrin.gif


chodzilo mi raczej o to ze jak mu sie mana na cata skonczy to co? inna postac moze walic bronia a on nie ;p

This post was edited by Pakos on Dec 28 2008 03:10pm
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Dec 28 2008 03:12pm
Quote (Pakos @ Sun, Dec 28 2008, 10:09pm)
chodzilo mi raczej o to ze jak mu sie mana na cata skonczy to co? inna postac moze walic bronia a on nie ;p


Która postać caster może dobrze walić bronią? W sumie to żadna. A poza tym alchemist nie gra na cata biggrin.gif A jak chce walczyć na itemy no maze to mu sie kończy, regen i dalej leci.
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Dec 28 2008 03:13pm
Quote (Pakos @ Sun, 28 Dec 2008, 22:09)
chodzilo mi raczej o to ze jak mu sie mana na cata skonczy to co? inna postac moze walic bronia a on nie ;p


jak nie ma broni to chyba z piesci wali ...

przynajmniej kiedys tak bylo

This post was edited by Swartor on Dec 28 2008 03:13pm
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Dec 28 2008 03:17pm
Quote (DeSSq @ Sun, 28 Dec 2008, 22:12)
Która postać caster może dobrze walić bronią? W sumie to żadna. A poza tym alchemist nie gra na cata biggrin.gif A jak chce walczyć na itemy no maze to mu sie kończy, regen i dalej leci.


1. chodzilo mi o to ze jak nie walczysz to exp nie leci, tak? wiec po skonczeniu many czym ma walic?

2. nie gra cata? to tylko solo exp? ;o
Member
Posts: 9,922
Joined: Mar 28 2008
Gold: 3,726.10
Dec 28 2008 03:24pm
Ktoś cata 73 (+/- 3 lvls) ?

UP.
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Dec 28 2008 03:26pm
Quote (Pakos @ Sun, Dec 28 2008, 10:17pm)
1. chodzilo mi o to ze jak nie walczysz to exp nie leci, tak? wiec po skonczeniu many czym ma walic?

2. nie gra cata? to tylko solo exp? ;o


po skończeniu many wychodzi z gry
Member
Posts: 24,293
Joined: May 19 2007
Gold: 55.46
Dec 28 2008 03:35pm
mq teraz smile.gif

kurwa ja pierdole aaaaaaaaaaaaaaaaa

This post was edited by brzeszczot on Dec 28 2008 03:39pm
Go Back To Polska Topic List
Prev160616263641443Next
Add Reply New Topic New Poll