Quote (Grigo @ Dec 9 2014 06:30pm)
Nigdy nie grałem silencerem, dazzle też nie

Kurwa, w sumie disruptorem też xD
AA to ancient aparition (?) Wygląda jak spermolud, bleh
dlaczego sluchasz herezji typu dazzle carry, shaman tez juz overrated wardy co 120 sekund gdzie jakiro ma liquid fire co 4 i niszczy towerki bardzo ladnie
na twoim poziomie polecam sk, pande, centa, shakera kupujesz blinka i typy nie wiedza co sie dzieje
a najwieksze scierwo w grze necro, robisz scepterek zabijasz typa ultem i typ zamiast 60 sec respawn ma 120 sec i blocked buyback
This post was edited by Astav on Dec 9 2014 11:35am