d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1607608609610611672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Dec 9 2014 11:34am
Quote (Grigo @ Dec 9 2014 06:30pm)
Nigdy nie grałem silencerem, dazzle też nie :O Kurwa, w sumie disruptorem też xD
AA to ancient aparition (?) Wygląda jak spermolud, bleh


dlaczego sluchasz herezji typu dazzle carry, shaman tez juz overrated wardy co 120 sekund gdzie jakiro ma liquid fire co 4 i niszczy towerki bardzo ladnie

na twoim poziomie polecam sk, pande, centa, shakera kupujesz blinka i typy nie wiedza co sie dzieje

a najwieksze scierwo w grze necro, robisz scepterek zabijasz typa ultem i typ zamiast 60 sec respawn ma 120 sec i blocked buyback

This post was edited by Astav on Dec 9 2014 11:35am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 9 2014 11:36am
W sumie to muszę przyznać, że zwycięstwo, czyli pushowanie wież, to dla mnie kwestia drugorzędna. Chcę sobie po prostu pozabijać i siać zniszczenie :D Dlatego uwielbiam WD i Linę, a CM gram, bo jest słitaśna :wub:
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 9 2014 11:41am
Powiedzcie, czemu Disruptor jest mocny? Jakieś pro tipy na szybko? :D
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Dec 9 2014 11:43am
Quote (Grigo @ Dec 9 2014 06:41pm)
Powiedzcie, czemu Disruptor jest mocny? Jakieś pro tipy na szybko? :D


max glimpse, jak bijecie typa a on spierdala cofasz go i rzucasz klatke i gg

klatke rzucasz od razu po glimpsie w miejsce kropki na ziemi typa cofa zawsze gdzies po ~1 sek

This post was edited by Astav on Dec 9 2014 11:44am
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Dec 9 2014 11:47am
Quote (Grigo @ 9 Dec 2014 18:41)
Powiedzcie, czemu Disruptor jest mocny? Jakieś pro tipy na szybko? :D


Jak widzisz, ze przeciwnik sie teleportuje do towera, to po teleporcie rzucasz na niego cofniecie i cofa go do bazy xd
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 9 2014 11:59am
Quote (Astav @ 9 Dec 2014 18:43)
max glimpse, jak bijecie typa a on spierdala cofasz go i rzucasz klatke i gg

klatke rzucasz od razu po glimpsie w miejsce kropki na ziemi typa cofa zawsze gdzies po ~1 sek


wypróbuję

Quote (TheFirstJesusKun @ 9 Dec 2014 18:47)
Jak widzisz, ze przeciwnik sie teleportuje do towera, to po teleporcie rzucasz na niego cofniecie i cofa go do bazy xd


new main hero xD
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 9 2014 12:44pm
Wróciłem typa do bazy i mnie zaczęli wyzywać w jakimś małpim języku xDDDDDDDDDDDDDD
DOTA <33333333
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 9 2014 12:47pm
Quote (Grigo @ 9 Dec 2014 20:44)
Wróciłem typa do bazy i mnie zaczęli wyzywać w jakimś małpim języku xDDDDDDDDDDDDDD
DOTA <33333333


Raczej malo osob ma cierpliwosc ogladac taki sabotaz
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 9 2014 12:48pm
Quote (markov @ 9 Dec 2014 19:47)
Raczej malo osob ma cierpliwosc ogladac taki sabotaz


WYjebałem 1 od nich z drużyny, więc mieliśmy przewagę w walce, profit!
Member
Posts: 22,298
Joined: Nov 9 2009
Gold: 18,994.16
Dec 11 2014 10:01am
nie do konca pojmuje system dobierania graczy w tej w grze

dostalem scierwo w 1 grze co zrobilo 0/10 w lesie i ogolnie wjebalo gre umyslnie potem afkujac, wjebalem mu reporta i ignora + jeszcze po grze dostalem chec oceny gry z wlasnie tym gownem w przyszlosci (oczywiscie dalem na very low)

szukam kolejnej gry, znajduje mi po jakims czasie i oczywiscie nie wiem jak to mozliwe, ale ponownie mam tego samego goscia w druzynie (a kilka min temu wjebalem mu report + ignor + ocena checi gry z nim na very low), kolejna gra wjebana bo gowno znowu zrobilo tym razem 0/11 i poszlo afk
jak to jest kurwa mozliwe?

e; ogolnie nie ma to jak przegrac 7gier z rzedu XD

This post was edited by ymp on Dec 11 2014 10:02am
Go Back To Polska Topic List
Prev1607608609610611672Next
Add Reply New Topic New Poll