d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1606607608609610672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Nov 14 2014 06:32pm
http://blog.dota2.com/2014/11/the-foreseers-contract-is-coming/

PANOWIE ORACLE I ARCANA DLA PA

NIE GRALEM JUZ W DOTO 1 JAK WYSZEDL ORACLE ALE SLYSZALEM ZE W CHUJ OP

W KONCU COS SIE DZIEJE
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 6 2014 04:27am


O, dokladnie 3 lata jak dostalem kopie dotki z raffle. O ile pamietam to dostalem za nie klucze do bf3, bo swoja dotke juz mialem.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 6 2014 04:32am
Zagrałem ostatnio kilka gierek, oczywiście supportami- mordercami :)
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Dec 6 2014 06:23am
Quote (markov @ 6 Dec 2014 12:27)
http://i.imgur.com/7rSo22b.png

O, dokladnie 3 lata jak dostalem kopie dotki z raffle. O ile pamietam to dostalem za nie klucze do bf3, bo swoja dotke juz mialem.


no no, ja też bardzow cześnie dostałem dote 2, ale wtedy nawet nie odpaliłem bo byłem lolowcem, musiałem dojrzeć, w sumie w dote 2 też dawno nie grałem, czas popaczeć na zmiany ;]
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Dec 6 2014 07:55am
kurwa mac;DDDDD
Member
Posts: 22,299
Joined: Nov 9 2009
Gold: 25,674.16
Dec 6 2014 08:22am
Quote (Xploosiv @ Dec 6 2014 03:55pm)
kurwa mac;DDDDD
http://i.imgur.com/FTemC1O.gif


jak dostaje 4x multi z fireballa to mnie kurwica strzela
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 9 2014 11:25am
Potrzebuję hero mordercę, ale na supporta. Jak na razie masakruję WD, CM, Liną, czasem Lichem jebnę, Skywrath Magiem też zagram. Jest jeszcze coś op omg gg afk?
Lion podobny do Liny, ale jakoś wkurwia mnie mały zasięg na Q :(
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Dec 9 2014 11:26am
Quote (Grigo @ 9 Dec 2014 18:25)
Potrzebuję hero mordercę, ale na supporta. Jak na razie masakruję WD, CM, Liną, czasem Lichem jebnę, Skywrath Magiem też zagram. Jest jeszcze coś op omg gg afk?
Lion podobny do Liny, ale jakoś wkurwia mnie mały zasięg na Q :(


Silencer/dazzle? Obaj moga kerowac w late. Rhasta z farma to jeden z najlepszych pusherow i fajnie sie nim trolluje zamykajac przeciwnikow w wardach.
e/ AA z najfajniejszym ulti w grze. Ogarniety disruptor tez rozpierdala gry.

This post was edited by TheFirstJesusKun on Dec 9 2014 11:27am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 9 2014 11:30am
Quote (TheFirstJesusKun @ 9 Dec 2014 18:26)
Silencer/dazzle? Obaj moga kerowac w late. Rhasta z farma to jeden z najlepszych pusherow i fajnie sie nim trolluje zamykajac przeciwnikow w wardach.
e/ AA z najfajniejszym ulti w grze. Ogarniety disruptor tez rozpierdala gry.


Nigdy nie grałem silencerem, dazzle też nie :O Kurwa, w sumie disruptorem też xD
AA to ancient aparition (?) Wygląda jak spermolud, bleh
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Dec 9 2014 11:31am
riki najleprza postac, pozdrawiam
aa tez spoko, smiesznego ulta ma
Go Back To Polska Topic List
Prev1606607608609610672Next
Add Reply New Topic New Poll