d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1605606607608609672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Nov 10 2014 06:19am
Quote (Mexter @ Nov 10 2014 02:11pm)
prawda jest taka ze w 99% gier po 10minutach stawiam trafna diagnoze odnosnie zwyciestwa porazki, to nie ten poziom zeby mnie zaskakiwalo, comebacki tez bardzo latwo mozna przewidziec bo dzieci sie spuszczaja ze kurwa najwiekszy comeback w historii dota 2 jebnelismmy a ja w 10minucie juz widzialem ze lamusy feeduja ale okolo 25 pozamiatam cale bydlo , kalkulejted. taka prawda, troche doswiadczenia


Im wyzszy poziom, tym szybciej mozna wpisac gg


Jedyny pick ktory zawsze moze dac wina (przy 2 ogarnietych ludziach) to magnus + melee carry z bfem/sven bez bfa. Jeszcze dobra enigma moze uniesc spore gowno

This post was edited by Walsnats on Nov 10 2014 06:26am
Banned
Posts: 10,148
Joined: Aug 14 2008
Gold: 0.30
Nov 10 2014 07:16am
Quote (Walsnats @ Nov 10 2014 01:19pm)
Im wyzszy poziom, tym szybciej mozna wpisac gg


Jedyny pick ktory zawsze moze dac wina (przy 2 ogarnietych ludziach) to magnus + melee carry z bfem/sven bez bfa. Jeszcze dobra enigma moze uniesc spore gowno



ostatnio typ przed gra kazal mi grac sf jako support albo mnie zreportuje a jak mu ukradlem startowa bounty rune na topie to insta napisal ze jest gg
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Nov 10 2014 07:19am
Quote (Walsnats @ Nov 10 2014 01:19pm)
Im wyzszy poziom, tym szybciej mozna wpisac gg


Jedyny pick ktory zawsze moze dac wina (przy 2 ogarnietych ludziach) to magnus + melee carry z bfem/sven bez bfa. Jeszcze dobra enigma moze uniesc spore gowno


pamietam enigma wygralem przegrana gierke 1 black holem

5 typuw i na mnie

Quote (Mexter @ Nov 10 2014 02:16pm)
ostatnio typ przed gra kazal mi grac sf jako support albo mnie zreportuje a jak mu ukradlem startowa bounty rune na topie to insta napisal ze jest gg


XDDDDDD

This post was edited by Astav on Nov 10 2014 07:21am
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Nov 10 2014 07:30am
Jak jakis pajac z mida przychodzi gankowac moja linie, bo ma 0-5 to od razu mowie ze za kazdego zabitego creepa ide 3x zginac pod tower
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 10 2014 10:19am



polecam takie gierki.

/drowka z safea oczywiscie, ja gralem na banea potma i axika, polecam mozna dostac raka.
z 4.7 do 4.5 bardzo ladnie, dziekuje volvo.

This post was edited by markov on Nov 10 2014 10:20am
Banned
Posts: 10,148
Joined: Aug 14 2008
Gold: 0.30
Nov 10 2014 11:26am
kolejna gra w pizde typ gra drzewem i ma po 10minutach 0 6, seriously zrazam sie do tej gry, nie wiem jak kurwa wyszukiwanie dziala, ale dzisiaj w grze mialem nawet raz typa co byl 1300mmr,
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Nov 10 2014 11:49am
Quote (Mexter @ Nov 10 2014 07:26pm)
kolejna gra w pizde typ gra drzewem i ma po 10minutach 0 6, seriously zrazam sie do tej gry, nie wiem jak kurwa wyszukiwanie dziala, ale dzisiaj w grze mialem nawet raz typa co byl 1300mmr,


Tylko w 5 osob. Bron borze grac w 4, bo ten 5 to zawsze najgorsze gowno
Banned
Posts: 10,148
Joined: Aug 14 2008
Gold: 0.30
Nov 10 2014 01:02pm
mam po prostu wrazenie ze cale community doty i prezesi tej firmy ogladaja moje gry zeby zawsze po 4 winach z rzedu dac mi w 5 jakeigos typa ktory zyje w inkubatorze i gra komunikujac sie ze swoja matka na kartce papieru przez szybe,zauwazylem tez ze czasem sa takie specjalne gry dla downow ze daja high rankedow z low ale wtedy nagroda za zwyciesto to np +1 mmr
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 10 2014 01:04pm
Quote (Mexter @ 10 Nov 2014 21:02)
mam po prostu wrazenie ze cale community doty i prezesi tej firmy ogladaja moje gry zeby zawsze po 4 winach z rzedu dac mi w 5 jakeigos typa ktory zyje w inkubatorze i gra  komunikujac sie ze swoja matka na kartce papieru przez szybe,zauwazylem tez ze czasem sa takie specjalne gry dla downow ze daja high rankedow z low ale wtedy nagroda za zwyciesto to np +1 mmr


jaki mmr?
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Nov 10 2014 01:06pm
Quote (Mexter @ Nov 10 2014 09:02pm)
mam po prostu wrazenie ze cale community doty i prezesi tej firmy ogladaja moje gry zeby zawsze po 4 winach z rzedu dac mi w 5 jakeigos typa ktory zyje w inkubatorze i gra  komunikujac sie ze swoja matka na kartce papieru przez szybe,zauwazylem tez ze czasem sa takie specjalne gry dla downow ze daja high rankedow z low ale wtedy nagroda za zwyciesto to np +1 mmr


Tylko na cn serverach masz lepsze puby niz tier1 eu turnieje. U nas jest mlyn w chuj + rustards, ale dostosowuje sie do druzyny. Jak chca wygrac to sie staram, a jak nie to trolluje
Go Back To Polska Topic List
Prev1605606607608609672Next
Add Reply New Topic New Poll