Quote (markov @ Nov 10 2014 02:02pm)
Zbyt duzo comebackow jest w tej gierce, zeby po 10 minutach 3 zaplakanych dzieciakow wpisywalo forfeit.
Musi byc 4-1, a lepiej zagrac nexta niz oczekiwac az chlopaczki zrobia rosha/dofarmia 6 slotow.
Tak to musze chodzic i feedowac :<
This post was edited by Walsnats on Nov 10 2014 06:08am