d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev16046056066076081019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Jun 29 2014 12:48pm
Quote (saszas @ Jun 29 2014 07:30pm)
http://%2A%2A%2A.pl/audi-a4-b5-a6-c6-lift-lift-2-6-v6-rewelacja-i4337166211.html

ludzie maja fantazje.


bezwypadkowy XD
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 5 2014 07:08pm
Hehe, kupiłem od ziomka co wyjechał na stałe do Anglii pande z 2004 roku za 1.5k, zrobiłem sprzęgło i sprzedałem za 4.5k.

Szukam jakiegoś taniego guwnixa za ~5k, myślę o hondzie civic VI, tylko nie wiem, jaki silnik, ważne żeby był jak najmniej awaryjny i miał chociaż te 90km. Chyba będę szukał z gazem.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 6 2014 12:13am
Quote (dawid9400 @ 6 Jul 2014 02:08)
Hehe, kupiłem od ziomka co wyjechał na stałe do Anglii pande z 2004 roku za 1.5k, zrobiłem sprzęgło i sprzedałem za 4.5k.

Szukam jakiegoś taniego guwnixa za ~5k, myślę o hondzie civic VI, tylko nie wiem, jaki silnik, ważne żeby był jak najmniej awaryjny i miał chociaż te 90km. Chyba będę szukał z gazem.


90km
gaz
kknp
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jul 8 2014 12:53pm


This post was edited by ShiSeido on Jul 8 2014 12:53pm
Member
Posts: 475
Joined: Jul 6 2014
Gold: 50.43
Jul 8 2014 02:00pm
czy da sie kupic cos za 3k, zeby tym jezdzic przez rok i nic sie nie zepsulo?
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 8 2014 02:01pm
Quote (konski @ 8 Jul 2014 21:00)
czy da sie kupic cos za 3k, zeby tym jezdzic przez rok i nic sie nie zepsulo?


rower
Member
Posts: 475
Joined: Jul 6 2014
Gold: 50.43
Jul 8 2014 02:13pm
drogo jakoś
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 8 2014 02:16pm
Quote (konski @ 8 Jul 2014 21:13)
drogo jakoś

umys biedaka
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 19 2014 05:30pm
Ziomki, dużo się różni przedliftowe e46 od poliftowego pod względem awaryjności? Bo jak przeglądam oferty to roczniki przedliftowe są sporo tańsze, większość ogłoszeń z przeciętnymi silnikami (2.0 i mniejsze) są po 10k i mniej, opłaca się w ogóle wybierać na oględziny takiego auta, czy z góry przesądzone, że będzie to szmelc? Wiem, że silnik 2.0d po lifcie 150 km jest mniej awaryjny, ale jak jest z resztą? Szukam diesla/benz+lpg, nie jeżdżę dużo, ale te oferty pomimo ładnych zdjęć aż dziwnie wyglądają z takimi cenami.
Go Back To Polska Topic List
Prev16046056066076081019Next
Add Reply New Topic New Poll