d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1603604605606607672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Nov 7 2014 11:36am


This post was edited by Astav on Nov 7 2014 11:37am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 7 2014 11:46am
Quote (Astav @ 7 Nov 2014 19:36)
http://i.imgur.com/yDbE3S5.jpg


Sporo tych abandonow
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 9 2014 04:10am
Quote (markov @ Nov 7 2014 06:46pm)
Sporo tych abandonow


kurwa
ostatnio gram techem biegam od t1 do t2 na dire zeby remoty stawiac
najebałem ich 20 i ciagle patrze jak mój team pushuje
i nagle dostałem abandoma :O za to zebyłem nie aktywny w grze
wkurw
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Nov 9 2014 09:49am
Na jakiej zasadzie dotabuff ocenia skill? Bo wszedzie mam high, a chce miec very high :x
Also 3k mmr coraz blizej h3h3.

This post was edited by TheFirstJesusKun on Nov 9 2014 09:49am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 9 2014 09:49am
Quote (TheFirstJesusKun @ 9 Nov 2014 16:49)
Na jakiej zasadzie dotabuff ocenia skill? Bo wszedzie mam high, a chce miec very high :x


zajrzyj do tematu o kąputerach lepiej
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Nov 9 2014 09:53am
Quote (TheFirstJesusKun @ Nov 9 2014 04:49pm)
Na jakiej zasadzie dotabuff ocenia skill? Bo wszedzie mam high, a chce miec very high :x
Also 3k mmr coraz blizej h3h3.


nie mam zielonego pojecia na jakiej zasadzie to dziala na 4500 mialem czasami high skill teraz na 3800 mam very high
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Nov 9 2014 09:54am
Quote (Astav @ 9 Nov 2014 16:53)
nie mam zielonego pojecia na jakiej zasadzie to dziala na 4500 mialem czasami high skill teraz na 3800 mam very high


Mialem ursa 20/2/8 i tylko high skill :cry:
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 9 2014 10:10am
czemu dostałem abandom ktos mi wytlumaczy ?
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Nov 9 2014 10:31am
Quote (l1pa @ Nov 9 2014 06:10pm)
czemu dostałem abandom ktos mi wytlumaczy ?


Nie dostawales expa przez 5 min i gra cie oflagowala jako afk.


Co do high i vhigh skillsow - bierze pod uwage sredni mmr 10 graczy, czy cos w ten desen. Anyway gowno
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 9 2014 10:33am
Quote (Walsnats @ Nov 9 2014 05:31pm)
Nie dostawales expa przez 5 min i gra cie oflagowala jako afk.


Co do high i vhigh skillsow - bierze pod uwage sredni mmr 10 graczy, czy cos w ten desen. Anyway gowno


o kurwa
Go Back To Polska Topic List
Prev1603604605606607672Next
Add Reply New Topic New Poll