☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev
1
603
604
605
606
607
672
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 103695
Replies: 6717
Track Topic
Astav
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold
:
1.11
#6041
Nov 7 2014 11:36am
This post was edited by Astav on Nov 7 2014 11:37am
markov
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold
:
871.28
#6042
Nov 7 2014 11:46am
Quote (Astav @ 7 Nov 2014 19:36)
http://i.imgur.com/yDbE3S5.jpg
Sporo tych abandonow
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#6043
Nov 9 2014 04:10am
Quote (markov @ Nov 7 2014 06:46pm)
Sporo tych abandonow
kurwa
ostatnio gram techem biegam od t1 do t2 na dire zeby remoty stawiac
najebałem ich 20 i ciagle patrze jak mój team pushuje
i nagle dostałem abandoma
za to zebyłem nie aktywny w grze
wkurw
TheFirstJesusKun
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold
:
133.00
Warn: 20%
#6044
Nov 9 2014 09:49am
Na jakiej zasadzie dotabuff ocenia skill? Bo wszedzie mam high, a chce miec very high :x
Also 3k mmr coraz blizej h3h3.
This post was edited by TheFirstJesusKun on Nov 9 2014 09:49am
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#6045
Nov 9 2014 09:49am
Quote (TheFirstJesusKun @ 9 Nov 2014 16:49)
Na jakiej zasadzie dotabuff ocenia skill? Bo wszedzie mam high, a chce miec very high :x
zajrzyj do tematu o kąputerach lepiej
Astav
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold
:
1.11
#6046
Nov 9 2014 09:53am
Quote (TheFirstJesusKun @ Nov 9 2014 04:49pm)
Na jakiej zasadzie dotabuff ocenia skill? Bo wszedzie mam high, a chce miec very high :x
Also 3k mmr coraz blizej h3h3.
nie mam zielonego pojecia na jakiej zasadzie to dziala na 4500 mialem czasami high skill teraz na 3800 mam very high
TheFirstJesusKun
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold
:
133.00
Warn: 20%
#6047
Nov 9 2014 09:54am
Quote (Astav @ 9 Nov 2014 16:53)
nie mam zielonego pojecia na jakiej zasadzie to dziala na 4500 mialem czasami high skill teraz na 3800 mam very high
Mialem ursa 20/2/8 i tylko high skill
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#6048
Nov 9 2014 10:10am
czemu dostałem abandom ktos mi wytlumaczy ?
Walsnats
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold
:
5.00
Warn: 40%
#6049
Nov 9 2014 10:31am
Quote (l1pa @ Nov 9 2014 06:10pm)
czemu dostałem abandom ktos mi wytlumaczy ?
Nie dostawales expa przez 5 min i gra cie oflagowala jako afk.
Co do high i vhigh skillsow - bierze pod uwage sredni mmr 10 graczy, czy cos w ten desen. Anyway gowno
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#6050
Nov 9 2014 10:33am
Quote (Walsnats @ Nov 9 2014 05:31pm)
Nie dostawales expa przez 5 min i gra cie oflagowala jako afk.
Co do high i vhigh skillsow - bierze pod uwage sredni mmr 10 graczy, czy cos w ten desen. Anyway gowno
o kurwa
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
603
604
605
606
607
672
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact