d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev16036046056066071019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 22 2014 05:00am
Na dniach wystawiam Mercedesa
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jun 16 2014 08:13am
Witam wszystkich kolegów :wub:
Ale mnie tu dawno nie było, co tam u was ciekawego?
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 16 2014 11:28am
Ziomki, miał ktoś styczność ze sprowadzaniem auta z Belgii? Za tydzień tam się wybieram do ziomka, przy okazji pomyślałem, że wziąłbym trochę hajsu i coś może bym kupił, bo podobno dobre oferty mają, lepsze niż u Niemców, poluję na e46 z niedużym silnikiiem, żeby było w miarę ekonomiczne - 2.0 diesel lub 1.8 benzyniag z gazem.

Pytanko do posiadaczy e46 (mowa o 5cio drzwiowym sedanie) jak jest z miejscem z tyłu? Da rade w miarę normalnie siedzieć, czy kolana na głowie przy wzroście 185cm?
Member
Posts: 5,923
Joined: Nov 18 2006
Gold: 11.00
Jun 16 2014 11:34am
W e46 jest mniej miejsca niż w e36 (między innymi dlatego zdecydowałem się na e36). 3 to sportowa linia, więc wysocy pasażerowie z tyłu muszą sie liczyć z pewnym dyskomfortem, ale tragedii nie ma. Jeśli szukasz benzyniaka w gazie to lepiej od razu coś powyżej 2L, koszty utrzymania nieznacznie wzrosną a zapasowej mocy nigdy za wiele.

A co do tego, skąd sprowadzasz, to nie ma większego znaczenia. Trzeba podjechać na stację diagnostyczną i sprawdzić wszystko po kolei, lepsze to niż potem dokładać 50% wartości samochodu, żeby jakoś jeździł.

This post was edited by zibib on Jun 16 2014 11:35am
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Jun 16 2014 11:34am
Quote (dawid9400 @ Jun 16 2014 06:28pm)
Ziomki, miał ktoś styczność ze sprowadzaniem auta z Belgii? Za tydzień tam się wybieram do ziomka, przy okazji pomyślałem, że wziąłbym trochę hajsu i coś może bym kupił, bo podobno dobre oferty mają, lepsze niż u Niemców, poluję na e46 z niedużym silnikiiem, żeby było w miarę ekonomiczne - 2.0 diesel lub 1.8 benzyniag z gazem.

Pytanko do posiadaczy e46 (mowa o 5cio drzwiowym sedanie) jak jest z miejscem z tyłu? Da rade w miarę normalnie siedzieć, czy kolana na głowie przy wzroście 185cm?


dresowuz
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 16 2014 03:47pm
Quote (zibib @ 16 Jun 2014 19:34)
W e46 jest mniej miejsca niż w e36 (między innymi dlatego zdecydowałem się na e36). 3 to sportowa linia, więc wysocy pasażerowie z tyłu muszą sie liczyć z pewnym dyskomfortem, ale tragedii nie ma. Jeśli szukasz benzyniaka w gazie to lepiej od razu coś powyżej 2L, koszty utrzymania nieznacznie wzrosną a zapasowej mocy nigdy za wiele.

A co do tego, skąd sprowadzasz, to nie ma większego znaczenia. Trzeba podjechać na stację diagnostyczną i sprawdzić wszystko po kolei, lepsze to niż potem dokładać 50% wartości samochodu, żeby jakoś jeździł.


Nie opłaca się sprowadzać zza granicy samochodów z silnikiem powyżej 2L pojemności. I w głowie mi się nie mieści jak wybierając między e46 a e36 można wybrać te drugie xd
Member
Posts: 5,923
Joined: Nov 18 2006
Gold: 11.00
Jun 16 2014 05:41pm
Quote (Mentalista @ 16 Jun 2014 22:47)
Nie opłaca się sprowadzać zza granicy samochodów z silnikiem powyżej 2L pojemności. I w głowie mi się nie mieści jak wybierając między e46 a e36 można wybrać te drugie xd


To zależy, można trafić naprawdę dobrze utrzymane auto i wtedy opłaca się nawet z akcyzą, bo w Polsce po prostu nie dostanie się tak zadbanej sztuki (jak już ktoś ma, to nie sprzedaje). A co do tego drugiego, no cóż, mnie się e46 po prostu nie podoba, za to jestem zakochany w e36 :) No i żeby mieć tak utrzymaną e46, jak mam swoją e36, musiałbym pewnie na wstępie dać ze 25k.
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 17 2014 06:44am
Ktoś się orientuje, ile trzeba zapłacić za e46 mniej więcej 2002-2004 u Niemców lub Belgów? Może ktoś miał styczność i wie ile może kosztować w miarę zadbany egzemplarz, bo w Polsce nie wiedzieć czemu są drogie jak cholera.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 18 2014 02:25am
Quote (dawid9400 @ 17 Jun 2014 14:44)
Ktoś się orientuje, ile trzeba zapłacić za e46 mniej więcej 2002-2004 u Niemców lub Belgów? Może ktoś miał styczność i wie ile może kosztować w miarę zadbany egzemplarz, bo w Polsce nie wiedzieć czemu są drogie jak cholera.


Jeszcze się nie orientowałem, aczkolwiek jak sprzedam merca to zagadam ze znajomym żeby mi taką E46 ściągnął z niemiec i mam nadzieję, że się zmieszczę do 18k ;d Także mi zależy na polifcie ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev16036046056066071019Next
Add Reply New Topic New Poll