Quote (Mentalista @ 16 Jun 2014 22:47)
Nie opłaca się sprowadzać zza granicy samochodów z silnikiem powyżej 2L pojemności. I w głowie mi się nie mieści jak wybierając między e46 a e36 można wybrać te drugie xd
To zależy, można trafić naprawdę dobrze utrzymane auto i wtedy opłaca się nawet z akcyzą, bo w Polsce po prostu nie dostanie się tak zadbanej sztuki (jak już ktoś ma, to nie sprzedaje). A co do tego drugiego, no cóż, mnie się e46 po prostu nie podoba, za to jestem zakochany w e36

No i żeby mieć tak utrzymaną e46, jak mam swoją e36, musiałbym pewnie na wstępie dać ze 25k.