d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev16026036046056061019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
May 12 2014 03:04am
pytanie
musze auto wyrejestrować w tym samym urzedzie co rejestracja ?
bo mnie baba wkurwiła i kazała jechac do tego miast co tablice
nie pokurwiło ich czasem ?
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
May 12 2014 03:10am
Quote (l1pa @ 12 May 2014 11:04)
pytanie
musze auto wyrejestrować w tym samym urzedzie co rejestracja ?
bo mnie baba wkurwiła i kazała jechac do tego miast co tablice
nie pokurwiło ich czasem ?


Akurat jestem na czasie, więc mogę powiedzieć wprost, że masz rację.
Pojazd możesz wyrejestrować/zarejestrować w urzędzie komunikacji, do którego TY jesteś przypisany, a nie poprzedni właściciel.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
May 12 2014 03:12am
Quote (Nothus @ May 12 2014 10:10am)
Akurat jestem na czasie, więc mogę powiedzieć wprost, że masz rację.
Pojazd możesz wyrejestrować/zarejestrować w urzędzie komunikacji, do którego TY jesteś przypisany, a nie poprzedni właściciel.


wysyła mnie babbsko 150 km stad zeby oddac tablice z malucha który stoi na zlomie, tablice sa na poprzedniego wlasciciela ale umowy na mnie, podbite w skarbówce
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
May 12 2014 03:20am
Quote (l1pa @ 12 May 2014 11:12)
wysyła mnie babbsko 150 km stad zeby oddac tablice z malucha który stoi na zlomie, tablice sa na poprzedniego wlasciciela ale umowy na mnie, podbite w skarbówce


Umowy spisane, podatek PCC-3 zapłacony i podbity na umowie, więc możesz wyrejestrować u siebie w mieście gdzie jesteś zameldowany. Nic prostszego, jak się kłóci, proś o kierownika.
Stoi na złomie? W sensie poszedł na złom? Musisz mieć jeszcze zaświadczenie od stacji złomowania pojazdów, że ten Twój maluch ma 90% początkowej masy.+

e; zakładam, że tablice, kartę pojazdu i dowód rejestracyjny masz ze sobą.

This post was edited by Nothus on May 12 2014 03:21am
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 12 2014 03:25am
Quote (l1pa @ 12 May 2014 11:04)
pytanie
musze auto wyrejestrować w tym samym urzedzie co rejestracja ?
bo mnie baba wkurwiła i kazała jechac do tego miast co tablice
nie pokurwiło ich czasem ?


A da sięteraz w polsce wyrejestrować samochód bez złomowania?

This post was edited by Mentalista on May 12 2014 03:28am
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
May 12 2014 03:26am
Quote (Nothus @ May 12 2014 10:20am)
Umowy spisane, podatek PCC-3 zapłacony i podbity na umowie, więc możesz wyrejestrować u siebie w mieście gdzie jesteś zameldowany. Nic prostszego, jak się kłóci, proś o kierownika.
Stoi na złomie? W sensie poszedł na złom? Musisz mieć jeszcze zaświadczenie od stacji złomowania pojazdów, że ten Twój maluch ma 90% początkowej masy.+

e; zakładam, że tablice, kartę pojazdu i dowód rejestracyjny masz ze sobą.


oczywko wszystkie dokumenty sa :p
czekam az sie sami upomną o te dokumenty skurwysyni
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
May 12 2014 03:28am
Quote (Mentalista @ 12 May 2014 11:25)
A da się teraz w place wyrejerstować samochód bez złomowania?


Da się oczywiście (kradzież, złomowanie, wywóz z kraju, zniszczenie) itd...
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
May 15 2014 04:59pm
Sprzedałem mondziaka drożej niż kupiłem rok temu :D
Potrzebowałem pieniążków, więc go puściłem, szukam jakiegoś taniego guwnixa do ~4k. Co myślicie o hondzie civic V w hatchbacku? Podoba mi się, małe, ekonomiczne, tylko nie wiem czy znajdę jakieś, które nie jest zgniłe.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 15 2014 05:02pm
Quote (dawid9400 @ May 15 2014 10:59pm)
Sprzedałem mondziaka drożej niż kupiłem rok temu :D
Potrzebowałem pieniążków, więc go puściłem, szukam jakiegoś taniego guwnixa do ~4k. Co myślicie o hondzie civic V w hatchbacku? Podoba mi się, małe, ekonomiczne, tylko nie wiem czy znajdę jakieś, które nie jest zgniłe.


polo sobie kup
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 16 2014 03:03am
Quote (Mentalista @ 12 May 2014 11:25)
A da sięteraz w polsce wyrejestrować samochód bez złomowania?


Quote (Nothus @ 12 May 2014 11:28)
Da się oczywiście (kradzież, złomowanie, wywóz z kraju, zniszczenie) itd...


NO KURWA XD
Go Back To Polska Topic List
Prev16026036046056061019Next
Add Reply New Topic New Poll