Quote (l1pa @ 12 May 2014 11:12)
wysyła mnie babbsko 150 km stad zeby oddac tablice z malucha który stoi na zlomie, tablice sa na poprzedniego wlasciciela ale umowy na mnie, podbite w skarbówce
Umowy spisane, podatek PCC-3 zapłacony i podbity na umowie, więc możesz wyrejestrować u siebie w mieście gdzie jesteś zameldowany. Nic prostszego, jak się kłóci, proś o kierownika.
Stoi na złomie? W sensie poszedł na złom? Musisz mieć jeszcze zaświadczenie od stacji złomowania pojazdów, że ten Twój maluch ma 90% początkowej masy.+
e; zakładam, że tablice, kartę pojazdu i dowód rejestracyjny masz ze sobą.
This post was edited by Nothus on May 12 2014 03:21am