Quote (beware1337 @ 4 May 2014 13:26)
Panowie, szukam autka do 23-25k.
Nie musi być jakoś strasznie duże, ma mało palić, najlepiej mieć przyzwoitego kopa no i w miarę możliwości być w miarę bezawaryjne.
Myślę o ibizie 2008+ rok 1.4 jebnać w gaz.
Jestem studentem, sporo bym jeździł na wycieczki przeróżniaste.
ale 1.4 nie ma przyzwoitego kopa