Quote (Grigo @ Oct 21 2014 10:56pm)
Kiedyś się trochę bawiłem z tym, żeby mi to idealnie wyświetlało w rogu, fps, ping itd. Niestety o ile samo wyświetlenie tego było proste, to już manewrowanie tym, przesuwanie na boki, nie działało w ogóle.
Skopiowalem randomowy config 1 dnia po zainstalowaniu doto i gralem tak juz zawsze.