Quote (Mentalista @ Mar 31 2014 10:35pm)
A co sądzicie o tym dwu litrowym dieslu o mocy 150km w e46?słyszałem różne opinie, jedni mówią, że bezawaryjny, inni, że lubi się pierdolić
mam ten silnik i nie narzekam, ponoc sa problemy z intercoolerem w tym silniku, jakies klapki czy cos tam sie jebie, nie pamietam dokladnie, ja mam wymieniony na intercooler nowego typu, pozbawiony tej wady