d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev16006016026036041019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,062
Joined: Jan 21 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 31 2014 02:48pm
Quote (Mentalista @ Mar 31 2014 10:35pm)
A co sądzicie o tym dwu litrowym dieslu o mocy 150km w e46?słyszałem różne opinie, jedni mówią, że bezawaryjny, inni, że lubi się pierdolić


mam ten silnik i nie narzekam, ponoc sa problemy z intercoolerem w tym silniku, jakies klapki czy cos tam sie jebie, nie pamietam dokladnie, ja mam wymieniony na intercooler nowego typu, pozbawiony tej wady
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 19 2014 05:28am
Meś w przyszłym tygodniu idzie do blacharza potem lakiernik, trochę szarpnie po kieszeni :(
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Apr 19 2014 05:32am
Quote (Mentalista @ 19 Apr 2014 13:28)
Meś w przyszłym tygodniu idzie do blacharza potem lakiernik, trochę szarpnie po kieszeni :(


ale zimy nie było :O
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 19 2014 05:34am
Quote (nerok @ 19 Apr 2014 13:32)
ale zimy nie było :O


już przed zimą miałem go do porawek ale wahałem się czy robić czy sprzedawać
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Apr 19 2014 05:34am
Quote (Mentalista @ 19 Apr 2014 12:28)
Meś w przyszłym tygodniu idzie do blacharza potem lakiernik, trochę szarpnie po kieszeni :(


Konkretne elementy lakierujesz czy caly?
Member
Posts: 2,577
Joined: Jan 23 2009
Gold: 3,147.05
Apr 19 2014 05:34am
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 19 2014 05:39am
Quote (Paavo @ 19 Apr 2014 13:34)
Konkretne elementy lakierujesz czy caly?


prawie cały ;) cały przód i tylny pas wokół lamp + dach
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 30 2014 12:25am
elo,
Panowie iso samochód za 3-4 k PLN

jakieś zajebiste pomysły?
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 30 2014 05:06am
Quote (tamburyn @ 30 Apr 2014 08:25)
elo,
Panowie iso samochód za 3-4 k PLN

jakieś zajebiste pomysły?


to ja zaproponuję polo III.
Albo W124 w dieslu ;d
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Apr 30 2014 05:07am
Quote (Mentalista @ Apr 30 2014 12:06pm)
to ja zaproponuję polo III.
Albo W124 w dieslu ;d


sierrke
Go Back To Polska Topic List
Prev16006016026036041019Next
Add Reply New Topic New Poll