Quote (Mentalista @ Mar 31 2014 08:35pm)
A co sądzicie o tym dwu litrowym dieslu o mocy 150km w e46?słyszałem różne opinie, jedni mówią, że bezawaryjny, inni, że lubi się pierdolić
ja w dieslach sie nie orientowalem ale tata mial e90 2.0diesla to byl bardzo zadowolony, nie wiem czym sie 2.0d w e46 i w e90 roznia, moze to samo