d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15996006016026031019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,062
Joined: Jan 21 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 25 2014 12:36pm
Quote (Bart3k @ Mar 25 2014 08:28pm)
e46  :love:

/chociaz touring akurat srednio mi sie podoba, ja mam sedana z mpakietem


compact here, srednio mi sie tyl wyglada, ale jezdzi zajebiscie, uwielbiam, nastepny wuz tez bmw kupuje xd
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Mar 25 2014 12:50pm
Quote (DP_DT @ Mar 25 2014 06:36pm)
compact here, srednio mi sie tyl wyglada, ale jezdzi zajebiscie, uwielbiam, nastepny wuz tez bmw kupuje xd


same here, nastepny bedzie e46 328 albo e90
Member
Posts: 2,062
Joined: Jan 21 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 25 2014 12:53pm
Quote (Bart3k @ Mar 25 2014 08:50pm)
same here, nastepny bedzie e46 328 albo e90


U mnie nastepna bedzie trujka nowa z salonu, ale to po studiach :(
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Mar 25 2014 12:59pm
Quote (DP_DT @ Mar 25 2014 06:53pm)
U mnie nastepna bedzie trujka nowa z salonu, ale to po studiach :(


zamierzasz tym samym jezdzic az zarobisz na nowke czy starzy sponsoruja? :D
Member
Posts: 2,062
Joined: Jan 21 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 25 2014 01:00pm
Quote (Bart3k @ Mar 25 2014 08:59pm)
zamierzasz tym samym jezdzic az zarobisz na nowke czy starzy sponsoruja? :D


Starzy sponsorują :D
NIE MA NEREK SA PINIONDZE

This post was edited by DP_DT on Mar 25 2014 01:01pm
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Mar 25 2014 02:06pm
Quote (DP_DT @ Mar 25 2014 07:00pm)
Starzy sponsorują :D
NIE MA NEREK SA PINIONDZE


to ze stypendium moze m powera wylapiesz xddd
Member
Posts: 2,062
Joined: Jan 21 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 25 2014 02:13pm
Quote (Bart3k @ Mar 25 2014 10:06pm)
to ze stypendium moze m powera wylapiesz xddd


Stypendium po 1 sem mi nie chca dawac, dopiero po calym roku dajo <_<
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Mar 25 2014 02:21pm
Rowniez posiadam E46 od prawie 2,5 roku co prawda benzyna, lecz te 2.0D po lifcie mają dobra opinie.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 31 2014 02:35pm
A co sądzicie o tym dwu litrowym dieslu o mocy 150km w e46?słyszałem różne opinie, jedni mówią, że bezawaryjny, inni, że lubi się pierdolić
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Mar 31 2014 02:42pm
Quote (Mentalista @ Mar 31 2014 08:35pm)
A co sądzicie o tym dwu litrowym dieslu o mocy 150km w e46?słyszałem różne opinie, jedni mówią, że bezawaryjny, inni, że lubi się pierdolić


ja w dieslach sie nie orientowalem ale tata mial e90 2.0diesla to byl bardzo zadowolony, nie wiem czym sie 2.0d w e46 i w e90 roznia, moze to samo
Go Back To Polska Topic List
Prev15996006016026031019Next
Add Reply New Topic New Poll