d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev159606162631879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 4 2015 11:53am
Dobry mecz na Mestalla. Szkoda ze chujowy wynik, ale kiedys sie ta seria musiala skonczyc.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jan 4 2015 11:55am
heh
byłem przekonany, że Real rozjebie Valencie (jakoś ostatnio im się bardzo dobrze wiodło na Mestalla)
a tutaj taki suprajs ;)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 4 2015 11:59am
Quote (Rave_PL @ 4 Jan 2015 19:53)
Dobry mecz na Mestalla. Szkoda ze chujowy wynik, ale kiedys sie ta seria musiala skonczyc.


seria sie skonczyla na milanie
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 4 2015 12:05pm
Quote (cOr @ Jan 4 2015 05:59pm)
seria sie skonczyla na milanie


Mowmy o oficjalnych meczach, a nie swiatecznych spotkania kurelstwa ciawusuw typie.
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Jan 4 2015 01:02pm
Quote (Rave_PL @ 4 Jan 2015 19:53)
Dobry mecz na Mestalla. Szkoda ze chujowy wynik, ale kiedys sie ta seria musiala skonczyc.


Dobry?

Takiego chaosu i braku pomysłu na grę jak w drugiej połowie to dawno nie widziałem. Bale grał słabo, Benzema też. Możemy się cieszyć, że w drugiej połowie Real stracił tylko 2 bramki ;/
Member
Posts: 28,907
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Jan 4 2015 01:16pm
ale dawno nic nie ogladalem :( jakos brak czasu a moze znudzila mi sie pilka :<
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Jan 4 2015 01:24pm
Ciekawe ze Benzema dostanie kare za skok ze spadochronem podczas przerwy. :D

This post was edited by hehehehehe on Jan 4 2015 01:24pm
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Jan 4 2015 02:12pm
barca tez ladnie zaczyna

This post was edited by hehehehehe on Jan 4 2015 02:12pm
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 4 2015 02:20pm
Quote (Letter_kenny @ Jan 4 2015 07:02pm)
Dobry?

Takiego chaosu i braku pomysłu na grę jak w drugiej połowie to dawno nie widziałem. Bale grał słabo, Benzema też. Możemy się cieszyć, że w drugiej połowie Real stracił tylko 2 bramki ;/


Nie mowie tylko o Realu, mowie o calosci. Valencia zagrala zajebiscie, moze skrajnie agresywnie (co mnie zreszta wkurwialo), ale z wielkim zaangazowaniem, podobnie jak gra Atleti i serio wygladaja ciekawie. Oby tak dalej.

Quote (hehehehehe @ Jan 4 2015 07:24pm)
Ciekawe ze Benzema dostanie kare za skok ze spadochronem podczas przerwy. :D


Karim wczesniej do zmiany niestety. Szkoda, ze Bale poszedl na pierwsza zmiane, a nie Karim, ale za to Jese wyglada co raz to lepiej.

Quote (hehehehehe @ Jan 4 2015 08:12pm)
barca tez ladnie zaczyna


Przecisna, liga musi byc ciekawsza :P
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jan 4 2015 02:38pm
David Moyes spokojnie niszczy lo lige na pewniaka.
Go Back To Polska Topic List
Prev159606162631879Next
Add Reply New Topic New Poll