Quote (Letter_kenny @ Jan 4 2015 07:02pm)
Dobry?
Takiego chaosu i braku pomysłu na grę jak w drugiej połowie to dawno nie widziałem. Bale grał słabo, Benzema też. Możemy się cieszyć, że w drugiej połowie Real stracił tylko 2 bramki ;/
Nie mowie tylko o Realu, mowie o calosci. Valencia zagrala zajebiscie, moze skrajnie agresywnie (co mnie zreszta wkurwialo), ale z wielkim zaangazowaniem, podobnie jak gra Atleti i serio wygladaja ciekawie. Oby tak dalej.
Quote (hehehehehe @ Jan 4 2015 07:24pm)
Ciekawe ze Benzema dostanie kare za skok ze spadochronem podczas przerwy.

Karim wczesniej do zmiany niestety. Szkoda, ze Bale poszedl na pierwsza zmiane, a nie Karim, ale za to Jese wyglada co raz to lepiej.
Quote (hehehehehe @ Jan 4 2015 08:12pm)
barca tez ladnie zaczyna
Przecisna, liga musi byc ciekawsza
