d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev15960616263120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Feb 25 2015 09:03am
Quote (WickedBlossom @ Feb 26 2015 02:55am)
cos zle robisz w takmi razie


najgorzej jak jestes w teamie co nie robia zadan mapy. nasz golem 8 czaszek.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 25 2015 09:03am
cele mapy za trudne dla lolowcow
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 25 2015 11:32am
bombocombo na rankedzie, wysylam replay do heroesforecast :blush:
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Feb 25 2015 02:02pm
Całkiem bekowy ten hero league. W jednym teamie 3x 45+ rank, w drugim same rank 10 lub mniej. q.q.
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 25 2015 02:10pm
Quote (LukaSss @ Feb 25 2015 09:02pm)
Całkiem bekowy ten hero league. W jednym teamie 3x 45+ rank, w drugim same rank 10 lub mniej. q.q.


no dosc losowe to jest, na r1 juz sie liczy mmr na szczescie
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Feb 25 2015 02:22pm
Quote (WickedBlossom @ Feb 25 2015 09:10pm)
no dosc losowe to jest, na r1 juz sie liczy mmr na szczescie


Nie wiem, dzielnie walczę Illidanem na rank 10 xd
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Feb 25 2015 05:02pm
kiedy męcik żabia morda bedzie w rotacji bo tylko nim i wikingami nie mam 5 lvla
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 25 2015 06:39pm
Quote (Trynii @ 26 Feb 2015 00:02)
kiedy męcik żabia morda bedzie w rotacji bo tylko nim i wikingami nie mam 5 lvla


męcik xddddddddddddd
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 26 2015 07:41am
Quote (LukaSss @ Feb 25 2015 09:22pm)
Nie wiem, dzielnie walczę Illidanem na rank 10 xd


a to juz niedaleko, ja nie mam jeszcze tylu gier rozegranych w hero league, 39 dopiero xdd
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 26 2015 07:53am
Moge podjac bo wczoraj sprawdzilem maila, a tam beta jeszcze z zeszlego roku.

2 gry rozegralem i bez szalu, ale postacie > reszta lolow
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263120Next
Add Reply New Topic New Poll