☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev
1
59
60
61
62
63
120
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 25742
Replies: 1191
Track Topic
nef200
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold
:
4.43
Warn: 10%
#601
Feb 25 2015 09:03am
Quote (WickedBlossom @ Feb 26 2015 02:55am)
cos zle robisz w takmi razie
najgorzej jak jestes w teamie co nie robia zadan mapy. nasz golem 8 czaszek.
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#602
Feb 25 2015 09:03am
cele mapy za trudne dla lolowcow
WickedBlossom
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold
:
0.00
#603
Feb 25 2015 11:32am
bombocombo na rankedzie, wysylam replay do heroesforecast
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#604
Feb 25 2015 02:02pm
Całkiem bekowy ten hero league. W jednym teamie 3x 45+ rank, w drugim same rank 10 lub mniej. q.q.
WickedBlossom
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold
:
0.00
#605
Feb 25 2015 02:10pm
Quote (LukaSss @ Feb 25 2015 09:02pm)
Całkiem bekowy ten hero league. W jednym teamie 3x 45+ rank, w drugim same rank 10 lub mniej. q.q.
no dosc losowe to jest, na r1 juz sie liczy mmr na szczescie
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#606
Feb 25 2015 02:22pm
Quote (WickedBlossom @ Feb 25 2015 09:10pm)
no dosc losowe to jest, na r1 juz sie liczy mmr na szczescie
Nie wiem, dzielnie walczę Illidanem na rank 10 xd
Trynii
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold
:
0.00
#607
Feb 25 2015 05:02pm
kiedy męcik żabia morda bedzie w rotacji bo tylko nim i wikingami nie mam 5 lvla
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#608
Feb 25 2015 06:39pm
Quote (Trynii @ 26 Feb 2015 00:02)
kiedy męcik żabia morda bedzie w rotacji bo tylko nim i wikingami nie mam 5 lvla
męcik xddddddddddddd
WickedBlossom
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold
:
0.00
#609
Feb 26 2015 07:41am
Quote (LukaSss @ Feb 25 2015 09:22pm)
Nie wiem, dzielnie walczę Illidanem na rank 10 xd
a to juz niedaleko, ja nie mam jeszcze tylu gier rozegranych w hero league, 39 dopiero xdd
arnoldhytler
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#610
Feb 26 2015 07:53am
Moge podjac bo wczoraj sprawdzilem maila, a tam beta jeszcze z zeszlego roku.
2 gry rozegralem i bez szalu, ale postacie > reszta lolow
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
59
60
61
62
63
120
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact