☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev
1
59
60
61
62
63
82
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 15456
Replies: 813
Track Topic
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#601
Feb 25 2014 02:04pm
Rozgromiliśmy z Blejdem conquest large
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#602
Feb 25 2014 03:13pm
beka, na jakims klanowym serwerze mialem topowy score, w przeciwnym teamie 4x klanowicze, ktorym sie chyba wpierdol nie spodobal i mnie zbanowali za camping ;ddddddddddddddd
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#603
Feb 26 2014 10:22am
ktos chetny wieczorkiem pograc?
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#604
Feb 27 2014 11:58am
KTOŚ GRA ZE MNĄ I BLEJDEM?
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#605
Feb 27 2014 12:01pm
Quote (Grigo @ Feb 27 2014 07:58pm)
KTOŚ GRA ZE MNĄ I BLEJDEM?
ja moge, ale na metro HEHE
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#606
Feb 27 2014 12:02pm
Quote (Unsatiable @ Feb 27 2014 08:01pm)
ja moge, ale na metro HEHE
oni graja tylko dominacje lub deadmtach :DD
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#607
Feb 27 2014 12:05pm
Quote (hehehehehe @ Feb 27 2014 08:02pm)
oni graja tylko dominacje lub deadmtach :DD
dominacja jeszcze jest spkoko, ale DM chyba grlame tylko raz w bf4.
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#608
Feb 27 2014 12:07pm
http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/438726264763726464/799187731/
moja gra u ziomka
mialbym z 4 deathsy sniperem, ale gralem chwile assaultem :/
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#609
Feb 27 2014 12:21pm
Quote (hehehehehe @ 27 Feb 2014 19:02)
oni graja tylko dominacje lub deadmtach :DD
SKAD TO INFO? Jak ja w zyciu tdm nei gralem?
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#610
Feb 27 2014 01:50pm
Gra mi przestała crashować, nawet na lockerze
Warto kupoiwać premiuma? Dostanę na start tego dlc z assualtem?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
59
60
61
62
63
82
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact