d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev159606162631473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 8 2013 01:05pm
sion ap, ktorym mam 100% winrate gier i ludzie nie wiedza co z nim robic:P
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 8 2013 01:06pm
Quote (Unsatiable @ Aug 8 2013 09:05pm)
sion ap, ktorym mam 100% winrate gier i ludzie nie wiedza co z nim robic:P


gdzie nim nakurwiasz? ja pykalem ap sionem w dżungli i fajnie chodził. normale bo normale grałem, ale sama gra nim była fajna
całkiem przyjemną odskocznia od carry
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 8 2013 01:07pm
Quote (Unsatiable @ 8 Aug 2013 21:05)
sion ap, ktorym mam 100% winrate gier i ludzie nie wiedza co z nim robic:P

mam najchujowszego skina dla siona :D
Quote (Saskey @ 8 Aug 2013 21:06)
gdzie nim nakurwiasz? ja pykalem ap sionem w dżungli i fajnie chodził. normale bo normale grałem, ale sama gra nim była fajna
całkiem przyjemną odskocznia od carry

mid, szybki push i roam



This post was edited by 1970 on Aug 8 2013 01:07pm
Member
Posts: 1,476
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Aug 8 2013 01:07pm
Quote (Unsatiable @ Aug 8 2013 09:05pm)
sion ap, ktorym mam 100% winrate gier i ludzie nie wiedza co z nim robic:P


Łukasz mówi, że sion ap do 30min spoko, a później useless, lee sin podobno dobry ale nie potrafię dżungli robić :(
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 8 2013 01:08pm
Quote (Miza93 @ 8 Aug 2013 21:07)
Łukasz mówi, że sion ap do 30min spoko, a później useless, lee sin podobno dobry ale nie potrafię dżungli robić :(


dobrze mówi ale jak się nafeeduje to w late tez nakurwia, przynajmniej kiedyś tak bylo bo teraz go mało
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 8 2013 01:09pm
Quote (Miza93 @ Aug 8 2013 09:07pm)
Łukasz mówi, że sion ap do 30min spoko, a później useless, lee sin podobno dobry ale nie potrafię dżungli robić :(


dlatego mowie - swoim mainem
postac, ktora podchodzi jednemu niekoniecznie podejdzie drugiemu

This post was edited by ZoltySubmarine on Aug 8 2013 01:09pm
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 8 2013 01:09pm
Quote (1970 @ Aug 8 2013 09:07pm)
mam najchujowszego skina dla siona :D

mid, szybki push i roam


mid/top tez daje rade.

Quote (Miza93 @ Aug 8 2013 09:07pm)
Łukasz mówi, że sion ap do 30min spoko, a później useless, lee sin podobno dobry ale nie potrafię dżungli robić :(


guwno, W wciskasz odpowiednio wczesniej i jak ktos jest blisko to boom i chuja nie ma. Vayne sciskalem na Q + W
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 8 2013 01:10pm
Quote (1970 @ Aug 8 2013 09:07pm)
mam najchujowszego skina dla siona :D

mid, szybki push i roam


ble, imo szybki roam to marnotrawienie jego pasywki. bądź co bądź dobry do roamowania ale ja bym próbował co najmniej przez te 20 min nie ruszać się z linii a potem dopiero robić rozpierdol xd
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 8 2013 01:14pm
Quote (Saskey @ 8 Aug 2013 21:10)
ble, imo szybki roam to marnotrawienie jego pasywki. bądź co bądź dobry do roamowania ale ja bym próbował co najmniej przez te 20 min nie ruszać się z linii a potem dopiero robić rozpierdol xd


czemu? maxujesz w, kupujesz 2 dorany i buty 5 i cała fale masz na w i potem lecisz na inna linie
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 8 2013 01:15pm
Quote (1970 @ Aug 8 2013 09:14pm)
czemu? maxujesz w, kupujesz 2 dorany i buty 5 i cała fale masz na w i potem lecisz na inna linie


yup, to akurat w sionie jest fajne, ze cala gre ma fale na jedno W
Go Back To Polska Topic List
Prev159606162631473Next
Add Reply New Topic New Poll