Quote (Unsatiable @ 8 Aug 2013 21:05)
sion ap, ktorym mam 100% winrate gier i ludzie nie wiedza co z nim robic:P
mam najchujowszego skina dla siona

Quote (Saskey @ 8 Aug 2013 21:06)
gdzie nim nakurwiasz? ja pykalem ap sionem w dżungli i fajnie chodził. normale bo normale grałem, ale sama gra nim była fajna
całkiem przyjemną odskocznia od carry
mid, szybki push i roam
This post was edited by 1970 on Aug 8 2013 01:07pm