d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev1596061626386Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 19 2013 05:57pm
Quote (Unsatiable @ 20 May 2013 00:49)
ale chujowo. caly dzien poza domem, a teras chco robic rollbaki jakies i serwery offline.. no chujuwa na maksa


Typie wbij kutas w to i chodz grac ze mna i retwiakiem w wowa
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 19 2013 11:00pm
Quote (kipone @ 19 May 2013 22:46)
a kto pisał wyżej, że to nie beta już?


ja i to nie jest beta
e; http://www.perfectworld.com

This post was edited by 1970 on May 19 2013 11:02pm
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 20 2013 12:27am
Quote (1970 @ May 20 2013 07:00am)
ja i to nie jest beta
e; http://www.perfectworld.com/


przeciesz pisze kurwa na srodku
d&d
neverwinter
now in open beta
"play"
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 20 2013 12:35am
Quote (AsaroV @ May 20 2013 08:27am)
przeciesz pisze kurwa na srodku
d&d
neverwinter
now in open beta
"play"


o to mu chodzi pewnie:


/e

Quote
Q: What happened?

A: Early Sunday morning a very small group of players discovered and abused a game exploit within the Neverwinter Open Beta that affected the Auction House and Astral Diamonds.


:D VERY SMALL GROUP

/e2 jednak rollback bedzie

This post was edited by Lander on May 20 2013 12:37am
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 20 2013 12:38am
lol dalej mainteance

Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 20 2013 12:41am
ale ten rollback niewiele pomoże bo wracają tylko do 14 dnia wczorajszego
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 20 2013 02:09am
Quote (Lander @ May 20 2013 07:41am)
ale ten rollback niewiele pomoże bo wracają tylko do 14 dnia wczorajszego


TYLE LEWELUW DO TYLU PIERDOLE TA GRE
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 20 2013 05:09am
Quote (AsaroV @ 20 May 2013 08:27)
przeciesz pisze kurwa na srodku
d&d
neverwinter
now in open beta
"play"


pisz kurwa że jest już live wersja
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 20 2013 06:11am
PWE robi nowe mmo - Holy King, tylko czekać na premierę i znów rozjebać grę w parę dni
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 20 2013 06:22am
Quote (1970 @ May 20 2013 01:09pm)
pisz kurwa że jest już live wersja


Go Back To Polska Topic List
Prev1596061626386Next
Add Reply New Topic New Poll