d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev159606162631197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Feb 7 2013 01:56pm
Kto to nindża? xd

e/ chyba ten co itemy podpierdala.

This post was edited by mysk8er on Feb 7 2013 02:24pm
Member
Posts: 328
Joined: Jan 13 2013
Gold: 5.00
Warn: 20%
Feb 7 2013 02:45pm
da ktos wp w 3 akcie norm?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Feb 7 2013 02:58pm
Quote (rzycie_bandyckie_elo @ Feb 7 2013 08:45pm)
da ktos wp w 3 akcie norm?


troche sie boje
Member
Posts: 87
Joined: Feb 3 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 7 2013 04:15pm
Jak to z tymi orbami i itemami, juz mam na tym średnim lvly bawić sie z tymi orb of chance? czy kisić je na większy level?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 7 2013 04:35pm
Quote (Chlopaki_Biedaki @ 7 Feb 2013 23:15)
Jak to z tymi orbami i itemami, juz mam na tym średnim lvly bawić sie z tymi orb of chance? czy kisić je na większy level?


chance to mozesz sie bawic, kis alchy
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold: 0.50
Feb 7 2013 04:46pm
Quote (Chlopaki_Biedaki @ 8 Feb 2013 00:15)
Jak to z tymi orbami i itemami, juz mam na tym średnim lvly bawić sie z tymi orb of chance? czy kisić je na większy level?


Zwykle bardziej będzie ci się opłacało zbierać wszystkie orby i wymieniać je na itemy ( zamiast craftować), w szczególności jak nie radzisz sobie z przejściem gry.
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Feb 7 2013 04:56pm
Jak ogólnie wygląda rynek? Na razie nie widzę spadku cen. Spodziewałem się, że będzie coś ja po resecie w d2, gdzie codziennie ceny spadały.
Imo lepiej w fg inwestować, ale kiedy się to zwróci i się zarobi na czymś to nie wiem.
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold: 0.50
Feb 7 2013 04:57pm
Quote (mysk8er @ 8 Feb 2013 00:56)
Jak ogólnie wygląda rynek? Na razie nie widzę spadku cen. Spodziewałem się, że będzie coś ja po resecie w d2, gdzie codziennie ceny spadały.
Imo lepiej w fg inwestować, ale kiedy się to zwróci i się zarobi na czymś to nie wiem.


ceny raczej wzrastają codziennie, na pocżątku exalted po 700 chodził, teraz do 1k nawet
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Feb 7 2013 04:59pm
Quote (Niszczyciel @ Feb 8 2013 12:57am)
ceny raczej wzrastają codziennie, na pocżątku exalted po 700 chodził, teraz do 1k nawet


Kiedyś musi zacząć spadać.
Member
Posts: 10,567
Joined: Jan 30 2006
Gold: 13,058.04
Feb 7 2013 05:00pm
przeszedlem normal templarem i mi sie znudzil i mysle nad rerolem na rangera. dobrze daje rade czy slaby jest ?
Go Back To Polska Topic List
Prev159606162631197Next
Add Reply New Topic New Poll