d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev15960616263412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Dec 9 2012 09:11am
Quote (blejdowy @ Dec 9 2012 03:52pm)
jest, aczkolwiek malo osob tutaj rp robi ;c


e to guwno, w takim razie nie chce mi sie tam nawet grac :( a rp fajny mish
Member
Posts: 2,087
Joined: Nov 27 2012
Gold: 0.15
Warn: 60%
Dec 9 2012 10:01am
Kupuje MoP'a i prepaida na swojego druida i locka, h3h3.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 9 2012 12:31pm
darmowego battlechesta na email dostalem ;o
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Dec 9 2012 12:33pm
Quote (Lander @ Dec 9 2012 07:31pm)
darmowego battlechesta na email dostalem ;o


Ja 4x, nawet na emaile gdzie mialem konta diabolo zbanowane od paru miesiecy lol.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 9 2012 12:34pm
Quote (IHateEverythingAboutYou @ Dec 9 2012 08:33pm)
Ja 4x, nawet na emaile gdzie mialem konta diabolo zbanowane od paru miesiecy lol.


moze sobie po weekendzie aktywuje ale i tak chuj bo cata i mop same sie nie kupia
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Dec 9 2012 12:41pm
Quote (Lander @ Dec 9 2012 07:34pm)
moze sobie po weekendzie aktywuje ale i tak chuj bo cata i mop same sie nie kupia


samo wbicie 80 troche zajmie, wiec spokojnie duzo czasu do cata/mop masz przeciez
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 9 2012 12:42pm
Quote (DrCox @ Dec 9 2012 08:41pm)
samo wbicie 80 troche zajmie, wiec spokojnie duzo czasu do cata/mop masz przeciez


jak sobie pomyslalem o wbijaniu 80 to mi sie odechcialo aktywowac
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 9 2012 01:02pm
Hurr, swiat i questy sie zmienily w stosunku do cata czy nie?
Member
Posts: 780
Joined: Feb 4 2012
Gold: 0.00
Warn: 60%
Dec 9 2012 06:09pm
elo ziomgi
kupilem tydzien temu prepa na *** od keye.pl
dostalem potrojnie przez pomylke, jeden kod smsem i jeszcez 2 mailem, razem pol roku gry ;D


mial ktos do czynienia z rwbotem?
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Dec 9 2012 07:15pm
Quote (itaipava @ Dec 10 2012 01:09am)
elo ziomgi
kupilem tydzien temu prepa na *** od keye.pl
dostalem potrojnie przez pomylke, jeden kod smsem i jeszcez 2 mailem, razem pol roku gry ;D


mial ktos do czynienia z rwbotem?


Zobacz czy przypadkiem nie zaplaciles potrojnie tez.
O botach tutaj nie rozmawiamy, bo temat zamkna i bedzie bieda.
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263412Next
Add Reply New Topic New Poll