Quote (itaipava @ Dec 10 2012 01:09am)
elo ziomgi
kupilem tydzien temu prepa na *** od keye.pl
dostalem potrojnie przez pomylke, jeden kod smsem i jeszcez 2 mailem, razem pol roku gry ;D
mial ktos do czynienia z rwbotem?
Zobacz czy przypadkiem nie zaplaciles potrojnie tez.
O botach tutaj nie rozmawiamy, bo temat zamkna i bedzie bieda.