☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Hardcore
Prev
1
59
60
61
62
63
116
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 29730
Replies: 1157
Track Topic
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#601
Nov 23 2012 02:14pm
Świeży drop
Jak myślicie - warte coś?
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#602
Nov 23 2012 04:18pm
Quote (miton84 @ 23 Nov 2012 21:14)
http://i45.tinypic.com/5pj2x0.jpg
Świeży drop
Jak myślicie - warte coś?
też mi dzisiaj wydropiło
ale chyba się nie wzbogacimy :<
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#603
Nov 23 2012 04:29pm
Quote (iRetwe @ 24 Nov 2012 00:18)
też mi dzisiaj wydropiło
http://img716.imageshack.us/img716/4986/screenshot033ft.jpg
ale chyba się nie wzbogacimy :<
eee dla monka kozackie sa te Twoje
e: na sell sa? ewentualnie za ile?
This post was edited by miton84 on Nov 23 2012 04:31pm
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#604
Nov 23 2012 04:36pm
Quote (miton84 @ 23 Nov 2012 23:29)
eee dla monka kozackie sa te Twoje
e: na sell sa? ewentualnie za ile?
od kiedy ty masz monka ?
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#605
Nov 23 2012 04:39pm
Quote (iRetwe @ 24 Nov 2012 00:36)
od kiedy ty masz monka ?
eeee no nie mam - w planach jest ^^ ostatnio zdechlem przez dc nie dlatego ze zle gralem
Quote (iRetwe @ 24 Nov 2012 00:39)
chodź do gry to Ci dam
This post was edited by miton84 on Nov 23 2012 04:45pm
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#606
Nov 23 2012 04:39pm
Quote (miton84 @ 23 Nov 2012 23:39)
eeee no nie mam - w planach jest ^^ ostatnio zdechlem przez dc nie dlatego ze zle gralem
chodź do gry to Ci dam
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#607
Nov 24 2012 05:27am
ehh rip 60(10). Livebox mi sie zaczął aktualizowac w a3 inferno.
Połączcie się ze mną w bólu i udzielcie duchowego wsparcia przy tworzeniu kolejnej postaci.
Dear_Mama
Member
Posts: 5,555
Joined: Sep 29 2012
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#608
Nov 24 2012 05:28am
Quote (iRetwe @ Nov 24 2012 01:27pm)
ehh rip 60(10). Livebox mi sie zaczął aktualizowac w a3 inferno.
Połączcie się ze mną w bólu i udzielcie duchowego wsparcia przy tworzeniu kolejnej postaci.
e-bul
dla Ciebie.
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#609
Nov 24 2012 05:40am
Quote (iRetwe @ 24 Nov 2012 13:27)
ehh rip 60(10). Livebox mi sie zaczął aktualizowac w a3 inferno.
Połączcie się ze mną w bólu i udzielcie duchowego wsparcia przy tworzeniu kolejnej postaci.
No to niewesolo
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#610
Nov 24 2012 06:07am
Quote (miton84 @ 24 Nov 2012 12:40)
No to niewesolo
Nah, wszyscy tańczą, skaczą i śpiewają.
To nie koniec, to początek!
OŁŁŁŁ YEA
fake e: motywuje sie do robienia nowego champa
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
59
60
61
62
63
116
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact