d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev15960616263116Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 23 2012 02:14pm


Świeży drop
Jak myślicie - warte coś?
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 23 2012 04:18pm
Quote (miton84 @ 23 Nov 2012 21:14)
http://i45.tinypic.com/5pj2x0.jpg

Świeży drop
Jak myślicie - warte coś?



też mi dzisiaj wydropiło



ale chyba się nie wzbogacimy :<
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 23 2012 04:29pm
Quote (iRetwe @ 24 Nov 2012 00:18)
też mi dzisiaj wydropiło

http://img716.imageshack.us/img716/4986/screenshot033ft.jpg

ale chyba się nie wzbogacimy :<


eee dla monka kozackie sa te Twoje

e: na sell sa? ewentualnie za ile?

This post was edited by miton84 on Nov 23 2012 04:31pm
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 23 2012 04:36pm
Quote (miton84 @ 23 Nov 2012 23:29)
eee dla monka kozackie sa te Twoje

e: na sell sa? ewentualnie za ile?


od kiedy ty masz monka ?
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 23 2012 04:39pm
Quote (iRetwe @ 24 Nov 2012 00:36)
od kiedy ty masz monka ?


eeee no nie mam - w planach jest ^^ ostatnio zdechlem przez dc nie dlatego ze zle gralem

Quote (iRetwe @ 24 Nov 2012 00:39)
chodź do gry to Ci dam


:hail:

This post was edited by miton84 on Nov 23 2012 04:45pm
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 23 2012 04:39pm
Quote (miton84 @ 23 Nov 2012 23:39)
eeee no nie mam - w planach jest ^^ ostatnio zdechlem przez dc nie dlatego ze zle gralem


chodź do gry to Ci dam
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 24 2012 05:27am
ehh rip 60(10). Livebox mi sie zaczął aktualizowac w a3 inferno.


Połączcie się ze mną w bólu i udzielcie duchowego wsparcia przy tworzeniu kolejnej postaci.
Member
Posts: 5,555
Joined: Sep 29 2012
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 24 2012 05:28am
Quote (iRetwe @ Nov 24 2012 01:27pm)
ehh rip 60(10). Livebox mi sie zaczął aktualizowac w a3 inferno.


Połączcie się ze mną w bólu i udzielcie duchowego wsparcia przy tworzeniu kolejnej postaci.


e-bul :cry:

:wub: dla Ciebie.
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 24 2012 05:40am
Quote (iRetwe @ 24 Nov 2012 13:27)
ehh rip 60(10). Livebox mi sie zaczął aktualizowac w a3 inferno.


Połączcie się ze mną w bólu i udzielcie duchowego wsparcia przy tworzeniu kolejnej postaci.


:o
No to niewesolo :(
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 24 2012 06:07am
Quote (miton84 @ 24 Nov 2012 12:40)
:o
No to niewesolo :(


Nah, wszyscy tańczą, skaczą i śpiewają.

To nie koniec, to początek!


OŁŁŁŁ YEA


fake e: motywuje sie do robienia nowego champa
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263116Next
Add Reply New Topic New Poll