Quote (imnoise @ Apr 12 2012 05:40pm)
jak juz sie podejmuje tego typu tematy, to zapytam:
robie jb>wgrywam cydie> z niej dodaje repo, z ktorego wgrywam installous > wtedy moge pobierac platne appki za darmo? (jak cos przekrecilem, to poprawcie)
i przykladowo zarzuce sobie 'pozyczonego' tomtoma, to wtedy beda dzialac uslugi online (omijanie korkow itp.) na tej nawigacji?
Teoretycznie tak, w praktyce musialbys sprawdzic ta konkretna aplikacje, bo ciezko powiedziec czy jakiegos osobnego klucza nie wymaga czy cus.
Installus to nie jest cus, co pozwala na sciaganie aplikacji z app store bez placenia za nie, a jest to cos na wzor app store, gdzie masz linki do poszegolnych aplikacji i sciagasz sobie pliki .ipa.
Quote (Elfisher @ Apr 12 2012 05:51pm)
hmm to moze w ios5 cos sie zmienilo. czytalem o tym jeszcze jak 3gsa mialem, za czasow 4.3.5.
W 4.3.3 mialem dokladnie tam samo, wszystko dzialalo.
This post was edited by IHateEverythingAboutYou on Apr 12 2012 10:56am