Quote (Luke123 @ 17 Sep 2011 21:51)
ależ te polaczki na Nordicu są pokurwione... nafeeduje swój lane, a później "noob team gg" ;D
Dlatego gram na west.
Quote (Lord-Keny @ 17 Sep 2011 21:54)
dlatego gram na wescie

Same.
Przegrałem dziś +/- 15 gier bo gram sam bez teamu, albo ktoś LEAVE albo feeder. Nawet granie garenem nie pomaga
