Quote (TheMrJohnnyp @ 1 Nov 2011 10:37)
ej ziomeczki dobre wyskakuje mi jakis blad jak probuje wlaczyc nowe walking dead, mianowicie: "Syntax error at line2!" i chuj, sciagnalem to drugi raz i to samo. Wie ktos co to oznacza bo jakos malo info w tym bledzie. Dodam ze to jedyny plik avi ktory mi nie dziala na komputerze.

rofl: Jak kilkne 5 razy ok to wszystko smiga. Chodzilo o napisy

jakies dziwne znaki mialem w drugiej lini tekstu

Tez tak kiedys mialem z angielskimi napisami, probowalem sie bawic i usuwalem bledne linie, ale bylo ich ponad 100 ;d ... zmienilem odtwarzasz na inny i dzialalo .. Media Player Classic ma problem z jakimis znakami, narazie tylko 2 razy mi sie to zdarzylo