d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev15960616263805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 18 2011 03:19pm
Quote (Wujekmisza @ 18 Apr 2011 23:18)
No wlasnie teraz nie wiem co wybrac, jaki td :(


Zbytniej różnicy nie ma. Jedynie u ruskich polecam SU85, który ze 107 ma pierdolnięcie i idzie nim dobrze zarobić nie raz. Jedyny problem to dojść do niego.

e: znikam. na resztę pytań odpowiem jutro :D

This post was edited by Phrarr on Apr 18 2011 03:21pm
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 18 2011 03:21pm
Quote (Phrarr @ Apr 18 2011 10:07pm)

BTW tier 4 to crap :] W ruskich zabawa się zaczyna od tier 5 i su85 wraz z działem ZiS-6S. Zresztą jakby TD były crapem to, by ludzie nimi nie grali, a o dziwo grają.


założyłem na su-85 to działko 122 i zadałem mu 8% z bliska w bok, no to chyba coś nie tak...
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 03:34pm
Quote (Yugi @ 18 Apr 2011 23:21)
założyłem na su-85 to działko 122 i zadałem mu 8% z bliska w bok, no to chyba coś nie tak...


trzeba dobrze celowac
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 18 2011 04:06pm
Zdenerwowałem się. 3 gry pod rząd SU-76 i padam na 1-2 hity. Ten armor to chyba z papieru jest. A i pierdolnięcia wcale nie ma tak dobrego, mimo najdroższego działa.
Te TD to jakaś pomyłka chyba. Przynajmniej te low tier.

This post was edited by VolveR on Apr 18 2011 04:07pm
Member
Posts: 2,206
Joined: Feb 22 2006
Gold: 104.73
Apr 18 2011 04:10pm
Używacie ppm? autoaima?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 18 2011 04:11pm
Quote (urborg @ Apr 18 2011 10:10pm)
Używacie ppm? autoaima?


co masz zrobić dobrze zrób sam.
Quote (VolveR @ Apr 18 2011 10:06pm)
Zdenerwowałem się. 3 gry pod rząd SU-76 i padam na 1-2 hity. Ten armor to chyba z papieru jest. A i pierdolnięcia wcale nie ma tak dobrego, mimo najdroższego działa.
Te TD to jakaś pomyłka chyba. Przynajmniej te low tier.


może za dużo jeździsz, za mało campisz.
Member
Posts: 2,206
Joined: Feb 22 2006
Gold: 104.73
Apr 18 2011 04:15pm
Mi się przydało, może innym też. łopatologicznie przynajmniej.

Quote (forumWoT)
Nie wędruj po mapie sam. To zazwyczaj samobójstwo i łatwy frag dla wroga.
Staraj się NIE stawać tuż za dupą sojusznika, bo może będzie musiał wycofać się spod ostrzału.
Najbardziej wraże na ostrzał miejsca to boki/tył (zazwyczaj).
Im NIŻSZA wartośc w celności działa tym jest ono celniejsze nie na odwrót. (czyli np. 0,3 > 0,5)
Nie olewaj pędzących scoutów ("bo ktoś tam je pewnie ubije.."), taki dziad może Cie nie zleje ale może wyspotować twoją drużynę i ubić twoją artylerię.
Najlepiej zarabiają Tiery V/VI. Jak już zaczniesz grać dobrze to i wyższe tiery będą dla Ciebie dochodowe (chyba, że premki brak).
Jeśli zostaniesz wykryty przez wrogiego scouta a wróg ma arte to kręć się przez chwile bo nieruchome cele dla arty to dla niej prezent. (Każdy kto grał artą wie jak irytujący jest taki wiercący się cel)
Jeśli amunicja AP nie przebija pancerza wroga to bij go z HE.
Krzaki maskują, powalone drzewa nie.
Wciśnij F1 podczas bitwy!
Auto-aim jest pomocny, ale staraj się używać go jak najmniej a jak najwięcej staraj się celować ręcznie.
Premka to istne nitro do expa i kasy z bitwy. Powyżej Tieru VII bez premki jest ciężko.(brutalne ale prawdziwe)
Nie staraj się nałapać jak najwięcej fragów, staraj się wygrać mecz. (Fragi expa i kasy dużo nie dają, wygrana i owszem)
Szarża środkiem mapy to nie jest dobry pomysł.
Po zakupie nowego czołgu sprawdź czy przed zamontowaniem nowych części nie trzeba zamontować nowego zawieszenia. (Często wynajdujemy od razu działo, wieże czy cokolwiek po czym jest zonk bo nie możemy jej dźwignąć z powodu nieulepszonego zawieszenia)
Podczas bitwy staraj się dobierać cele, które stanowią większe zagrożenie dla twojego teamu. (Czyli jak np. możesz trafic hetzera albo KW na 100% wiedząc, że oba przebijesz, wal w KW. Lepiej osłabić groźniejszy czołg.)

To narazie tyle co mi wpadło do głowy, jak coś wymyśle to wyedytuje posta i dodam.

Mam nadzieję, że nowicjusze coś na tym skorzystają.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 04:23pm
juz mnie denerwuja te "niewidzialne" czołgi
czasem jak gdzieś sie rusze to zaczynaja mnie bic i bija i bija nawet jak odajde 100m to dalej mnie bija az w koncu mnie zabijaja :(
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 18 2011 05:16pm
mnie najbardzie wkurwia artyleria, 70% moich zgonow to wlasnie przez to jebane gowno :angry:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Apr 18 2011 05:19pm
Quote (Tomeczek @ 19 Apr 2011 01:16)
mnie najbardzie wkurwia artyleria, 70% moich zgonow to wlasnie przez to jebane gowno  :angry:


Przestalem grac arty bo za latwo ja skontrowac.
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263805Next
Add Reply New Topic New Poll