Quote (Stanislaw @ 9 May 2011 01:51)
no raczej wontpie typie bo albo ze mnie drwisz w tym momencie, albo jesteś najwiekszym nubem na ziemi.
OGARNIJ SIE, jak masz 0,2kd to nie jest wcale dobrze.
A co jeśli mam 0.3, lub 0.4?
Dobra, porozmawiajmy na temat :C