d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev15960616263206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 8 2011 05:29pm
Quote (C0b @ 8 May 2011 23:59)
900 gold per min plaga :D


Dziwny bug.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 8 2011 05:33pm
ja tam jade kazdego z was bez mydua. :)
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 8 2011 05:48pm
Quote (Stanislaw @ 9 May 2011 01:33)
ja tam jade kazdego z was bez mydua. :)


Masz około 3 tsr, więc śmiem wątpić :D
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 8 2011 05:48pm
Quote (Peu @ May 9 2011 01:48am)
Masz około 3 tsr, więc śmiem wątpić :D


mam 1744 MMR wiec raczej wontpie bys byl lepszy :).
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 8 2011 05:49pm
Quote (Stanislaw @ 9 May 2011 01:48)
mam 1744 MMR wiec raczej wontpie bys byl lepszy :).


Ale ja mam 0.2 kd, muszę być najlepszy!
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 8 2011 05:51pm
Quote (Peu @ May 9 2011 01:49am)
Ale ja mam 0.2 kd, muszę być najlepszy!


no raczej wontpie typie bo albo ze mnie drwisz w tym momencie, albo jesteś najwiekszym nubem na ziemi.

OGARNIJ SIE, jak masz 0,2kd to nie jest wcale dobrze.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 8 2011 05:53pm
Quote (Stanislaw @ 9 May 2011 01:51)
no raczej wontpie typie bo albo ze mnie drwisz w tym momencie, albo jesteś najwiekszym nubem na ziemi.

OGARNIJ SIE, jak masz 0,2kd to nie jest wcale dobrze.


A co jeśli mam 0.3, lub 0.4?

Dobra, porozmawiajmy na temat :C
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 8 2011 05:53pm
Quote (Stanislaw @ 9 May 2011 01:51)
no raczej wontpie typie bo albo ze mnie drwisz w tym momencie, albo jesteś najwiekszym nubem na ziemi.

OGARNIJ SIE, jak masz 0,2kd to nie jest wcale dobrze.


Not sure if srs.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 8 2011 05:54pm
Quote (Peu @ May 9 2011 01:53am)
A co jeśli mam 0.3, lub 0.4?

Dobra, porozmawiajmy na temat :C


KUO LOL DAŁEŚ SIĘ NABRAĆ OKAŻ TERAZ ZNAK SZACUNKU I SPRAWDZ MÓJ PROFIL, CO W NOTATKACH JEST NAPISANE O TOBIE ;). ZDANIE NA SAMYM DOLE. ;: )) ) : ) : )
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 8 2011 05:55pm
Quote (Stanislaw @ 9 May 2011 01:54)
KUO LOL DAŁEŚ SIĘ NABRAĆ OKAŻ TERAZ ZNAK SZACUNKU I SPRAWDZ MÓJ PROFIL, CO W NOTATKACH JEST NAPISANE O TOBIE ;). ZDANIE NA SAMYM DOLE. ;: )) ) : ) : )


Stanislaw'd.
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263206Next
Add Reply New Topic New Poll