d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1596061626383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 12 2013 08:31am
Quote (Romek_PL @ 12 Apr 2013 15:21)
lepiej bumper niz obudowa :)
iphone na propsie, ale troche male ekrany a wyciagniety z ip5 to porazka


w erze tabletow to duzy ekran w smartfonie to imo zbytecznosc. lepiej miec dobry tablet + zgrabny telefon z dobra bateria.
a te wszystkie 5 calowe guwna mozna se w dupe wsadzic.

This post was edited by Czlowiek_Interesu on Apr 12 2013 08:31am
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Apr 12 2013 09:48am
Quote (Czlowiek_Interesu @ Apr 12 2013 03:31pm)
w erze tabletow to duzy ekran w smartfonie to imo zbytecznosc. lepiej miec dobry tablet  + zgrabny telefon z dobra bateria.
a te wszystkie 5 calowe guwna mozna se w dupe wsadzic.


powiem ci ze rozwazalem zakup ipada i pozostanie przy samsungu solidzie ale doszedlem do wniosku ze wole urzadzenie ktore schowam do kieszeni i zawsze bede mial ze soba zeby nawet w nieprzewidzianych sytuacjach miec pod reka wszystko czego mi trzeba. wiadomo ze na tablecie wygodniej przeglada sie neta, ale jako podreczny aparat czy odtwarzacz muzyczny juz sie nie sprawdzi.
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 12 2013 10:02am
Quote (Romek_PL @ 12 Apr 2013 16:48)
powiem ci ze rozwazalem zakup ipada i pozostanie przy samsungu solidzie ale doszedlem do wniosku ze wole urzadzenie ktore schowam do kieszeni i zawsze bede mial ze soba zeby nawet w nieprzewidzianych sytuacjach miec pod reka wszystko czego mi trzeba. wiadomo ze na tablecie wygodniej przeglada sie neta, ale jako podreczny aparat czy odtwarzacz muzyczny juz sie nie sprawdzi.


y, dlatego ipad+iphone to calkiem dobre combo.
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Apr 12 2013 10:02am
Quote (Czlowiek_Interesu @ 12 Apr 2013 15:31)
w erze tabletow to duzy ekran w smartfonie to imo zbytecznosc. lepiej miec dobry tablet  + zgrabny telefon z dobra bateria.
a te wszystkie 5 calowe guwna mozna se w dupe wsadzic.



Wczoraj widzialem jakiegos dzieciaka na przystanku z ipadem mini i sluchawkami w uszach. Wygladalo to przekomicznie. Imo jeden telefon nawet 5 calowy jest w chuj lepsza opcja. Poza tym, mam w domu dwa tablety i najchetniej bym je sprzedal bo sa chuja warte.
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 12 2013 10:19am
Quote (groom @ 12 Apr 2013 17:02)
Wczoraj widzialem jakiegos dzieciaka na przystanku z ipadem mini i sluchawkami w uszach. Wygladalo to przekomicznie. Imo jeden telefon nawet 5 calowy jest w chuj lepsza opcja. Poza tym, mam w domu dwa tablety i najchetniej bym je sprzedal bo sa chuja warte.


to tylko twoje zdanie. dla mnie bardziej komicznie wyglada 5,5" note2 przy uchu.

a niedlugo galaxy mega 6,3", no ja pierdole ;D


a w kwestii tabletu - ile osob tyle zastosowan. ja codziennie wypierdalam sie na tapczanie i ogladam seriale na ipadzie. juz jest jedno zastosowanie.

This post was edited by Czlowiek_Interesu on Apr 12 2013 10:21am
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Apr 12 2013 10:43am
Quote (Czlowiek_Interesu @ Apr 12 2013 05:02pm)
y, dlatego ipad+iphone to calkiem dobre combo.


szczerze to zamiast 3.5" + 10" wole swoje 4.7" w kieszeni ktore polaczy mi funkcjonalnosc z mobilnoscia dwoch pierwszych. balem sie ze bedzie patelnia w chuj ale powiem szczerze ze rozmiary sa idealne dla moich dloni, bardzo wygodnie sie go obsluguje i nie przeszkadza w kieszeni.
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Apr 12 2013 11:56am
Quote (Czlowiek_Interesu @ 12 Apr 2013 17:19)
to tylko twoje zdanie. dla mnie bardziej komicznie wyglada 5,5" note2 przy uchu.

a niedlugo galaxy mega 6,3", no ja pierdole ;D


a w kwestii tabletu - ile osob tyle zastosowan. ja codziennie wypierdalam sie na tapczanie i ogladam seriale na ipadzie. juz jest jedno zastosowanie.



Oczywiscie, ze to tylko moje zdanie. Moim zdaniem tablet jako urzadzenie mobilne to porazka. Duzo lepiej sprawdza sie 5 calowy telefon. W domu mam kompa, w drodze cos co bez problemu moge schowac do kieszeni i komfortowo przegladac poczte, neta etc.
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
Apr 12 2013 01:28pm
a ja sie pochwale swoimi zajebistymi statsami:

dzisiaj bylem u dietetyka i ta wizyta tylko upewnila mnie w przekonaniu, ze jestem znacznie bardziej rozwieniety niz wiekszosc ludzkiego plebsu:

-Otoz na mase mojego ciała sklada sie tylko 6% tłuszczu przy normie, która w m--im wieku zaczyna się od 11% B)
-w skali 1-10 "oponkowości" czyli nagromadzeniu tłuszczu w pasie aka mięsień piwny miałem 1 - czyli the best B)
-na 9 rodzajów męskiiej budowy ciała sklasyfikowano mnie na 8, której nazwa i opis przedstawia się tak:
8. Sylwetka szczupła/muskularna (atletyczna) - charakteryzuje sie niską masą tłuszczową przy jednoczesnej ponadprzeciętnej masie mięśniowej B)
podczas gdy 9 - to typowy kaban, a wszystkie inne to randomowe spaślaki ii flaki.


co wy na to komputerowe grubery z zanikiem mięśni?:)
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Apr 12 2013 01:39pm
Quote (mysz15 @ 12 Apr 2013 21:28)
a ja sie pochwale swoimi zajebistymi statsami:

dzisiaj bylem u dietetyka i ta wizyta tylko upewnila mnie w przekonaniu, ze jestem znacznie bardziej rozwieniety niz wiekszosc ludzkiego plebsu:

-Otoz na mase mojego ciała sklada  sie  tylko 6% tłuszczu przy normie, która w m--im wieku zaczyna się od 11% B)
-w skali 1-10 "oponkowości" czyli nagromadzeniu tłuszczu w pasie aka mięsień piwny miałem 1 - czyli the best B)
-na 9 rodzajów męskiiej budowy ciała sklasyfikowano mnie na 8, której nazwa i opis przedstawia się tak:
8. Sylwetka szczupła/muskularna (atletyczna) - charakteryzuje sie niską masą tłuszczową przy jednoczesnej ponadprzeciętnej masie mięśniowej B)
podczas gdy 9 - to typowy kaban, a wszystkie inne to randomowe spaślaki ii flaki.


co wy na to komputerowe  grubery z zanikiem mięśni?:)


Zarzuć zdjęciem brzucha
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 12 2013 01:40pm
Quote (Rzoolberd @ 12 Apr 2013 20:39)
Zarzuć zdjęciem brzucha


+1. Sam brzuch pokaz.
Go Back To Polska Topic List
Prev1596061626383Next
Add Reply New Topic New Poll