Quote (VolveR @ 28 Aug 2011 09:28)
Normalnie latają na standardowych, bo to komp do codziennego użytku. Do stałego btc mam obok i nic mu się nie dzieje.
Ten lata na oc praktycznie tylko w nocy.
Spróbuję może te sterowniki zmienić później.
Wrzuć 11.6, ja na nich siedzę, nie wgrywam nowszych, bo nie ma mo po co, skoro na starych wszystko śmiga jak należy.
Daj w phoenix-ie AGGRESSION=8 i możesz normalnie pracować na komputerze, który liczy BTC.
Quote (l1pa @ 28 Aug 2011 10:15)
to widzisz

kabel możliwe jeśli masz przez hdmi

I przez wadliwy kabel ma kropki na screenshotach?

:D
