d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev15960616263966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
May 19 2011 09:07am
Mało znana firma to może i cena będzie dobra.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
May 19 2011 10:19am
Quote (imnoise @ 19 May 2011 16:00)
te mało znane firmy coraz więcej interesujących modeli wypuszczają.

http://s1.blomedia.pl/komorkomania.pl/images/2011/05/racer.jpeg

W obudowie opartego na Androidzie smartfona zainstalowany jest układQualcomm MSM8660 (1.5GHz).
Komórka ma również procesor graficznyAdreno 220, 1 GB pamięci RAM, ekran TFT LCD o przekątnej4,3 calai rozdzielczości WVGA800 x 480 pikseli.
Komórka ma aparat8 Mpix oraz kamerę z matrycą 1,3 Mpix. Pantech Vega Racer wyposażony jest w baterię o pojemności 1650 mAh.

e/ i to pierwszy dual core 1.5GHz.


jaka to firma ?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
May 19 2011 10:36am
a co powiecie o Galaxy Gio ? albo zte blade ?

This post was edited by m4rc1n3k on May 19 2011 10:37am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 19 2011 10:43am
Quote (m4rc1n3k @ May 19 2011 06:36pm)
a co powiecie o Galaxy Gio ? albo zte blade ?


Mi się blade bardzo przyzwoicie sprawuje. Na odpowiednim sofcie nawet bateria nie jest tak chujowa jak mówią.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
May 19 2011 10:45am
Quote (Lander @ 19 May 2011 17:43)
Mi się blade bardzo przyzwoicie sprawuje. Na odpowiednim sofcie nawet bateria nie jest tak chujowa jak mówią.


a ile ci trzyma ?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 19 2011 10:49am
Wcześniej, na cm7, 24h mniej więcej, ale go katowałem w sumie.
Teraz, na Swedish Spring jak go często używam ( głównie internet ) po około 60h miał 10% zużycia.
Od 3 dni mało używam, 3-4 telefony dziennie - trzyma 3dni 7h i 50% baterii, więc chyba nie jest źle.
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 19 2011 11:21am
Quote (Lander @ 19 May 2011 17:49)
Wcześniej, na cm7, 24h mniej więcej, ale go katowałem w sumie.
Teraz, na Swedish Spring jak go często używam ( głównie internet ) po około 60h miał 10% zużycia.
Od 3 dni mało używam, 3-4 telefony dziennie - trzyma 3dni 7h i 50% baterii, więc chyba nie jest źle.


To swietny wynik. Mi galaxy s na cm7 trzyma od 8 do 15 ;) o 14 musze podlaczac pod ladowarke bo o 16.30 wychodze z roboty. Ciekawe kiedy to naprawia.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
May 19 2011 11:58am
Quote (groom @ 19 May 2011 18:21)
To swietny wynik. Mi galaxy s na cm7 trzyma od 8 do 15 ;) o 14 musze podlaczac pod ladowarke bo o 16.30 wychodze z roboty. Ciekawe kiedy to naprawia.


zastanawiam sie nad tym Gio , zte a i5800
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
May 19 2011 12:00pm
ZTE Blade jest praktycznie bezkonkurencyjny w swojej kategorii cenowej.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
May 19 2011 12:26pm
a ktos ma era nowa firma 60 ? bo interuja mnie ceny telefonow w tej taryfie a na stronie za wiele sie nie moge dowiedziec
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263966Next
Add Reply New Topic New Poll