Quote (Lander @ 19 May 2011 17:49)
Wcześniej, na cm7, 24h mniej więcej, ale go katowałem w sumie.
Teraz, na Swedish Spring jak go często używam ( głównie internet ) po około 60h miał 10% zużycia.
Od 3 dni mało używam, 3-4 telefony dziennie - trzyma 3dni 7h i 50% baterii, więc chyba nie jest źle.
To swietny wynik. Mi galaxy s na cm7 trzyma od 8 do 15

o 14 musze podlaczac pod ladowarke bo o 16.30 wychodze z roboty. Ciekawe kiedy to naprawia.