Quote (Pietrzus @ Oct 26 2010 08:07pm)
ale tutaj nie mozesz pomagac sobie nawzajem
duzo zalezy od szczescia

za duzo
tam masz jasne sam decydujesz ile masz wojska i jak to rozegrasz a nie liczysz na farta w dropie itemow

nie da rady oni wydaja xxx grzybow na sama gildie
nah, na sfg nie mam czasu, inne gry sobie dawno wybilem z glowy
a z grzybkami to prosta sprawa Nowgoinsane z braciakiem kupuje przelewem za 200 zl ponad 1k maslakow i to spokojnie wystarczy na miesiac, zeby byc w czolowcem, w miedzyczasie inni sie dorzuca
Na pierwsze miejsce moze nie mamy szans, ale top3 jak najbardziej + sklad w gildiach z top caly czas sie zmienia, nasz bylby staly
imo s7 jest nasze