d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev15960616263720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Oct 26 2010 01:05pm
Quote (Rafalek @ Oct 26 2010 07:54pm)
A ja wojownika, bo złapałem doświadczenia i już wiem, że trzeba pompować siłę.


ja chyba też łariora sobie wezmę, bo zwiadowca mi sie znudził i za dużo hp nie ma ;/ aczkolwiek te uniki to dobra sprawa :D
Member
Posts: 1,100
Joined: Nov 22 2009
Gold: 0.03
Warn: 100%
Oct 26 2010 01:06pm
s7 znacznie by ozywilo nasza dyskusje,
widzac co sie dzieje na s6 mysle, ze na nowym swiecie nasza gildia moglaby spokojnie byc w top3
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Oct 26 2010 01:07pm
Quote (kabas @ Oct 26 2010 07:05pm)
ja chyba też łariora sobie wezmę, bo zwiadowca mi sie znudził i za dużo hp nie ma ;/ aczkolwiek te uniki to dobra sprawa :D


ale tutaj nie mozesz pomagac sobie nawzajem

duzo zalezy od szczescia :( za duzo

tam masz jasne sam decydujesz ile masz wojska i jak to rozegrasz a nie liczysz na farta w dropie itemow :P

Quote (dirty11 @ Oct 26 2010 07:06pm)
s7 znacznie by ozywilo nasza dyskusje,
widzac co sie dzieje na s6 mysle, ze na nowym swiecie nasza gildia moglaby spokojnie byc w top3


nie da rady oni wydaja xxx grzybow na sama gildie

This post was edited by Pietrzus on Oct 26 2010 01:08pm
Member
Posts: 1,100
Joined: Nov 22 2009
Gold: 0.03
Warn: 100%
Oct 26 2010 01:12pm
Quote (Pietrzus @ Oct 26 2010 08:07pm)
ale tutaj nie mozesz pomagac sobie nawzajem

duzo zalezy od szczescia :( za duzo

tam masz jasne sam decydujesz ile masz wojska i jak to rozegrasz a nie liczysz na farta w dropie itemow :P



nie da rady oni wydaja xxx grzybow na sama gildie


nah, na sfg nie mam czasu, inne gry sobie dawno wybilem z glowy
a z grzybkami to prosta sprawa Nowgoinsane z braciakiem kupuje przelewem za 200 zl ponad 1k maslakow i to spokojnie wystarczy na miesiac, zeby byc w czolowcem, w miedzyczasie inni sie dorzuca
Na pierwsze miejsce moze nie mamy szans, ale top3 jak najbardziej + sklad w gildiach z top caly czas sie zmienia, nasz bylby staly
imo s7 jest nasze :thumbsup:
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 26 2010 01:13pm
Quote (Pietrzus @ Oct 26 2010 09:07pm)
ale tutaj nie mozesz pomagac sobie nawzajem

duzo zalezy od szczescia :( za duzo

tam masz jasne sam decydujesz ile masz wojska i jak to rozegrasz a nie liczysz na farta w dropie itemow :P



nie da rady oni wydaja xxx grzybow na sama gildie


To idź i graj "tam" :mellow:
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 26 2010 01:14pm
Quote (dirty11 @ Oct 26 2010 07:12pm)
nah, na sfg nie mam czasu, inne gry sobie dawno wybilem z glowy
a z grzybkami to prosta sprawa Nowgoinsane z braciakiem kupuje przelewem za 200 zl ponad 1k maslakow i to spokojnie wystarczy na miesiac, zeby byc w czolowcem, w miedzyczasie inni sie dorzuca
Na pierwsze miejsce moze nie mamy szans, ale top3 jak najbardziej + sklad w gildiach z top caly czas sie zmienia, nasz bylby staly
imo s7 jest nasze  :thumbsup:


też się dozuce troche bo uruchomiłem acc w banku :D
ofc nasze ^_^
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Oct 26 2010 01:18pm
Quote (Rafalek @ Oct 26 2010 07:13pm)
To idź i graj "tam" :mellow:


gram :D

ta gra jest po prostu na dluzsza mete troche nudna :(

moze to dlatego ze magiem gram i nie ma unikow bloku nic :/

a kiedys s7 startuje ?
Member
Posts: 1,100
Joined: Nov 22 2009
Gold: 0.03
Warn: 100%
Oct 26 2010 01:22pm
Quote (Pietrzus @ Oct 26 2010 08:18pm)
gram :D

ta gra jest po prostu na dluzsza mete troche nudna :(

moze to dlatego ze magiem gram i nie ma unikow bloku nic :/

a kiedys s7 startuje ?


dolacz do naszej gildii, tez mi sie zaczela nudzic jak dlugo bylem w Destiny + woj jest najlepszy
zapytaj w swojej gildii o s7, imo niedlugo powinni zrobic
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Oct 26 2010 01:22pm
Quote (dirty11 @ Oct 26 2010 07:22pm)
dolacz do naszej gildii, tez mi sie zaczela nudzic jak dlugo bylem w Destiny + woj jest najlepszy
zapytaj w swojej gildii o s7, imo niedlugo powinni zrobic


ja mysle nad woj / zwiadowca
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 26 2010 01:49pm
mag jest faktycznie nudny, on wszystko trafia i przeciwnik wszystko trafia :P moze pogram zwiadowca jezeli wszyscy u nas beda koksic woje
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263720Next
Add Reply New Topic New Poll