Quote (itemeczek @ Aug 11 2010 09:11pm)
Minal mi susp wiec ten post pisze
90tke wbijam bo rogal lubi cisze
warny i suspy jak slepy omijam
lache na to klade i jakos bede sie wywijal
durne posty bede tworzył
jak random na njaga ja nie bede łożył
za fg, na gwiazdke i na orba
rogalowi w dupe korba i na glowe torba
ja wię, ze on nie ma urlopu, nie ma wakacji
ty pode mna, nie mow ze nie mam racji
czuje ze to bedzi czesto cytowane