d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev159606162632653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,434
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.01
Aug 11 2010 03:11pm
lubie polskie dziewczyny
Banned
Posts: 1,441
Joined: Dec 28 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 11 2010 03:11pm
Minal mi susp wiec ten post pisze
90tke wbijam bo rogal lubi cisze
warny i suspy jak slepy omijam
lache na to klade i jakos bede sie wywijal
durne posty bede tworzył
jak random na njaga ja nie bede łożył
za fg, na gwiazdke i na orba
rogalowi w dupe korba i na glowe torba
ja wię, ze on nie ma urlopu, nie ma wakacji
ty pode mna, nie mow ze nie mam racji
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Aug 11 2010 03:12pm
Quote (itemeczek @ 11 Aug 2010 22:11)
Minal mi susp wiec ten post pisze
90tke wbijam bo rogal lubi cisze
warny i suspy jak slepy omijam
lache na to klade i jakos bede sie wywijal
durne posty bede tworzył
jak random na njaga ja nie bede łożył
za fg, na gwiazdke i na orba
rogalowi w dupe korba i na glowe torba
ja wię, ze on nie ma urlopu, nie ma wakacji
ty pode mna, nie mow ze nie mam racji


a co jak powiem ze tru ?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 11 2010 03:12pm
Kurwa leżak plox.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Aug 11 2010 03:13pm
cya :hello:
Member
Posts: 5,434
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.01
Aug 11 2010 03:13pm
Quote (crunk_mp @ Aug 11 2010 09:13pm)
cya :hello:


czemu ?
Member
Posts: 4,937
Joined: Jun 21 2009
Gold: 6,721.00
Aug 11 2010 03:14pm
Quote (Gogetttaa @ 11 Aug 2010 23:13)
czemu ?


bo zaraz rogal tu wbije xD
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Aug 11 2010 03:14pm
Quote (csdig @ 11 Aug 2010 22:12)
Kurwa leżak plox.


Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 11 2010 03:15pm
wonwozowato sie ttu zrobiło :(
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Aug 11 2010 03:15pm
Quote (itemeczek @ Aug 11 2010 09:11pm)
Minal mi susp wiec ten post pisze
90tke wbijam bo rogal lubi cisze
warny i suspy jak slepy omijam
lache na to klade i jakos bede sie wywijal
durne posty bede tworzył
jak random na njaga ja nie bede łożył
za fg, na gwiazdke i na orba
rogalowi w dupe korba i na glowe torba
ja wię, ze on nie ma urlopu, nie ma wakacji
ty pode mna, nie mow ze nie mam racji


czuje ze to bedzi czesto cytowane
Go Back To Polska Topic List
Prev159606162632653Next
Closed New Topic New Poll