d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev159606162631019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,541
Joined: Jan 16 2011
Gold: 830.00
Feb 4 2011 09:23am
Sam mam BMW e 34 ai 2.5 litra uważam że jest zajebiste, ponoć ma silnik nie do zajechania lecz ten: http://allegro.pl/bmw-e34-2-5-vanos-24v-i1373994212.html został pokalany gazem ;/ zajebał bym tego goscia jak go nie stac na bajure to niech se kupi pande...
Member
Posts: 1,120
Joined: Nov 3 2008
Gold: 0.00
Feb 4 2011 09:23am
co to znaczy jak samochód ma mało mocy ostatnio? piltr powietrza wymieniłem ale dalej słabiutko przyspiesza. samochód too passat b4 1.9TDi 90KM. chodzi teraz strasznie słabo.
Member
Posts: 1,541
Joined: Jan 16 2011
Gold: 830.00
Feb 4 2011 09:24am
Quote (JAJUZNIEMOGE @ Feb 4 2011 04:23pm)
co to znaczy jak samochód ma mało mocy ostatnio? piltr powietrza wymieniłem ale dalej słabiutko przyspiesza. samochód too passat b4 1.9TDi 90KM. chodzi teraz strasznie słabo.


A wymieniałeś filtr paliwa???
Jest też opcja że 1 gar ci może nie palić
Member
Posts: 1,120
Joined: Nov 3 2008
Gold: 0.00
Feb 4 2011 09:26am
Quote (Fixiu @ 4 Feb 2011 15:24)
A wymieniałeś filtr paliwa???
Jest też opcja że 1 gar ci może nie palić


filtra paliwa nie. sprawdzę kiedy był ostatnio wymieniany. jak sprawdzić czy wszystkie 4 gary palą?
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 4 2011 09:27am
Quote (JAJUZNIEMOGE @ 4 Feb 2011 16:23)
co to znaczy jak samochód ma mało mocy ostatnio? piltr powietrza wymieniłem ale dalej słabiutko przyspiesza. samochód too passat b4 1.9TDi 90KM. chodzi teraz strasznie słabo.


A turbina w jakim stanie ?
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 4 2011 09:28am
Quote (Fixiu @ Feb 4 2011 04:24pm)
A wymieniałeś filtr paliwa???
Jest też opcja że 1 gar ci może nie palić


Quote (JAJUZNIEMOGE @ Feb 4 2011 04:26pm)
filtra paliwa nie. sprawdzę kiedy był ostatnio wymieniany. jak sprawdzić czy wszystkie 4 gary palą?


Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 4 2011 04:27pm)
A turbina w jakim stanie ?


O mój boże.
Jedź z passatem do mechanika, bo tu usłyszysz setki teorii
Member
Posts: 1,120
Joined: Nov 3 2008
Gold: 0.00
Feb 4 2011 09:28am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 4 Feb 2011 15:27)
A turbina w jakim stanie ?


turbina mi właśnie pierwsza przyszła do głowy ale nie wiem jak to sprawdzić. jbc to mam 18 lat więc jestem usprawiedliwiony ;)
Member
Posts: 1,541
Joined: Jan 16 2011
Gold: 830.00
Feb 4 2011 09:29am
Quote (JAJUZNIEMOGE @ Feb 4 2011 04:26pm)
filtra paliwa nie. sprawdzę kiedy był ostatnio wymieniany. jak sprawdzić czy wszystkie 4 gary palą?


Wykrecaj swiece i sprawdzaj (odpalić i patrzeć czy jest iskra) jeśli któraś nie będzie działała spróbuj ją przetrzeć bo moze byc osmolona)
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 4 2011 09:30am
Quote (JAJUZNIEMOGE @ Feb 4 2011 04:28pm)
turbina mi właśnie pierwsza przyszła do głowy ale nie wiem jak to sprawdzić. jbc to mam 18 lat więc jestem usprawiedliwiony ;)


przyczyn może być wiele, a dogrzewa Ci się auto ??

Quote (Fixiu @ Feb 4 2011 04:29pm)
Wykrecaj swiece i sprawdzaj (odpalić i patrzeć czy jest iskra) jeśli któraś nie będzie działała spróbuj ją przetrzeć bo moze byc osmolona)


Nie mogę xD
buahahaha xD

This post was edited by AlCapoone on Feb 4 2011 09:30am
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Feb 4 2011 09:30am
Quote (Fixiu @ 4 Feb 2011 16:29)
Wykrecaj swiece i sprawdzaj (odpalić i patrzeć czy jest iskra) jeśli któraś nie będzie działała spróbuj ją przetrzeć bo moze byc osmolona)


swieca zarowa ma iskre? huh

co do turbiny - czuc w ogole ze sie wlacza? nie pluje olejem? auto zaczelo kopcic? silnik pracuje rowno?

moze tez przepustnica byc zwyczajnie zasyfiona. mozliwosci jest wiele i raczej musisz podjechac do mechanika, bo bez sprawdzenia samemu to mozna gdybac. pod kompa podepnie to tez moze wywali blad i go to nakieruje.

This post was edited by BeQuiet on Feb 4 2011 09:33am
Go Back To Polska Topic List
Prev159606162631019Next
Add Reply New Topic New Poll