d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev15960616263268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Jan 21 2011 09:50pm
hoduje weza w kieszeni
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Jan 21 2011 10:01pm
Quote (Keisper @ Jan 22 2011 04:44am)


Chyba mu się nie podoba, bo wygląda jakby chciał spierdolić.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 22 2011 04:14am
Myślałem, że jajka pogniły, bo pleśn się pokazała.
Wczoraj chciałem kokon wyciągnąć, a tu O_o małe pajączki.
Wyhodowałem małe krzyżaczki...
Fuck yeah....


Teraz wyjąłem ten pognity kokon i małe są bezpieczne mam nadzieję...
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 22 2011 04:19am
wczoraj wylinial mi P. muticus na l8, niestety, wyglada mi troche na samca...
Banned
Posts: 3,357
Joined: Dec 26 2010
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jan 22 2011 04:21am
NIE JESTEM TERRORYSTA
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 22 2011 10:31am
Co wybrać jako pierwszego Ptachola:

Acanthoscurria geniculata (białokolanowy)
czy
Nhandu chromatus?

Obydwa widnieją na liście "początkujących ptaszników", a mają trochę fajniejszy temperament, niż większość Brahypelm... No i obydwa IMO dość ładne :)
Member
Posts: 1,541
Joined: Jan 16 2011
Gold: 830.00
Jan 22 2011 10:33am
mialem kiedys zabe ale wypuscilem :D
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Jan 22 2011 10:55am
Quote (Last_Hope @ Jan 22 2011 05:31pm)
Co wybrać jako pierwszego Ptachola:

Acanthoscurria geniculata (białokolanowy)
czy
Nhandu chromatus?

Obydwa widnieją na liście "początkujących ptaszników", a mają trochę fajniejszy temperament, niż większość Brahypelm... No i obydwa IMO dość ładne :)


Brachypelm*

imo genia :)
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 22 2011 03:49pm
Obydwa mi się max podobają, a muszę się zdecydować na jednego :)

czy


This post was edited by Last_Hope on Jan 22 2011 03:59pm
Banned
Posts: 463
Joined: May 28 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 23 2011 05:25pm
sa tanie wiec wez oba
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263268Next
Add Reply New Topic New Poll