☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev
1
59
60
61
62
63
268
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 82760
Replies: 2677
Track Topic
BeQuiet
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold
:
10,060.00
Warn: 20%
#601
Jan 21 2011 09:50pm
hoduje weza w kieszeni
radi3k
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold
:
0.00
#602
Jan 21 2011 10:01pm
Quote (Keisper @ Jan 22 2011 04:44am)
http://img210.imageshack.us/f/dsc01048dl.jpg/
chromka ma nowy wystrój
Chyba mu się nie podoba, bo wygląda jakby chciał spierdolić.
Last_Hope
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#603
Jan 22 2011 04:14am
Myślałem, że jajka pogniły, bo pleśn się pokazała.
Wczoraj chciałem kokon wyciągnąć, a tu O_o małe pajączki.
Wyhodowałem małe krzyżaczki...
Fuck yeah....
Teraz wyjąłem ten pognity kokon i małe są bezpieczne mam nadzieję...
misiek_te
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#604
Jan 22 2011 04:19am
wczoraj wylinial mi P. muticus na l8, niestety, wyglada mi troche na samca...
anderson
Banned
Posts: 3,357
Joined: Dec 26 2010
Gold
:
0.00
Warn: 50%
#605
Jan 22 2011 04:21am
NIE JESTEM TERRORYSTA
Last_Hope
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#606
Jan 22 2011 10:31am
Co wybrać jako pierwszego Ptachola:
Acanthoscurria geniculata (białokolanowy)
czy
Nhandu chromatus?
Obydwa widnieją na liście "początkujących ptaszników", a mają trochę fajniejszy temperament, niż większość Brahypelm... No i obydwa IMO dość ładne
Fixiu
Member
Posts: 1,541
Joined: Jan 16 2011
Gold
:
830.00
#607
Jan 22 2011 10:33am
mialem kiedys zabe ale wypuscilem
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#608
Jan 22 2011 10:55am
Quote (Last_Hope @ Jan 22 2011 05:31pm)
Co wybrać jako pierwszego Ptachola:
Acanthoscurria geniculata (białokolanowy)
czy
Nhandu chromatus?
Obydwa widnieją na liście "początkujących ptaszników", a mają trochę fajniejszy temperament, niż większość Brahypelm... No i obydwa IMO dość ładne
Brachypelm*
imo genia
Last_Hope
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#609
Jan 22 2011 03:49pm
Obydwa mi się max podobają, a muszę się zdecydować na jednego
czy
This post was edited by Last_Hope on Jan 22 2011 03:59pm
eMdoPe
Banned
Posts: 463
Joined: May 28 2010
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#610
Jan 23 2011 05:25pm
sa tanie wiec wez oba
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
59
60
61
62
63
268
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact