d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev15960616263495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 4 2010 10:27am
Quote (Zix_X @ Aug 4 2010 04:07pm)
loguje wam sie bez problemu ? bo mi sie loguje a pozniej jak sie portret pokazuje to nie pisze tam ze to ja i kiedy ostatnio wszedlem i nie ma portetu klikam wejdz i nic ;/


to samo. świeżo po formacie, już sie zmartwiłem, że coś nie tak z moim netem/kompem :mad:

Quote (fro5tbite @ Aug 4 2010 12:46pm)
ja mam we friendliscie z 12 osob, z czego okolo 8 z jsp, wiec ludzi tu pod dostatkiem, tak z pamieci w sc2 na multi graja kefir, kuebk, volver, gooster, axel_pl, c0r, zywiec, w pyte ludzi. popros o id ludzi, a team na pewno sie skleci :) moje wentyl/516, czasem moge zagrac teamowke, chociaz teraz bardziej sie nastawiam na 1v1.


odezwe sie w takim razie
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 4 2010 10:47am
do jakiego katalogu trzeba wsadzic repleye zeby moc je ogladac ze swojego konta i jako gosc?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 4 2010 10:49am
Quote (cOr @ Aug 4 2010 04:47pm)
do jakiego katalogu trzeba wsadzic repleye zeby moc je ogladac ze swojego konta i jako gosc?


no laaaaaaaadnie zapomnialem przed formatem zachować :cry:
Member
Posts: 25,227
Joined: Sep 24 2005
Gold: 13,075.51
Aug 4 2010 11:21am
szukam tem partnera/row 2v2 3v3
gadin 235
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 4 2010 11:39am
Quote (PaleNisko69 @ 4 Aug 2010 18:12)
no tez, rano gralem bez problemu a teraz kurwa cos nie dziala -_-

NO JA CIE KURWA PIERDOLE CZEMU NIE MOGE SIE ZA\LOGOWAC, NIE DOSC ZE DOPIERO DZISIAJ MI PRZYSLALI TO SIE JESZCZE NIE DA GRAC NO RAGE JA NIE MOGE


srodowy maintance, co srode jak w wowie :)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 4 2010 11:43am
matchmaking jest naprawde jakis do dupy. ledwo ogarniam, dziewiec raz z rzedu mnie zlali ale dalej jestem w platynowej -.-
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 4 2010 12:00pm
Quote (cOr @ Aug 4 2010 05:43pm)
matchmaking jest naprawde jakis do dupy. ledwo ogarniam, dziewiec raz z rzedu mnie zlali ale dalej jestem w platynowej -.-


heh, ja 3v3 wygralem 1 z 5 gier, wrzucilo do bronze. pozniej wbilem tylko druga, zeby lyso nie wygladalo i dalem sobie spokoj, bo szkoda nerwow. jak zauwazylem to 3v3 bez premade niewarto grac, bo duza czesc to wlasnie premade :) 1v1 ok, 2v2 to nawet jak grasz z randem to jeszcze ogarnie, ale 3v3 inna bajka ;) Ja na razie odpuszczam, bedzie okazja to pogram z ludzmi ktorzy cos ogarniaja. sam moze uber pro gosu nie jestem, ale nie wysylam co 5min requestow po mineraly. matchmaking matchmakingiem, 1v1 wrzucilo mnie do zlotej, a potem juz caly czas trafiam na przeciwnikow, ktorzy sa 'favored' :P jak juz napisalem, na razie luzuje, poczekam az bedzie z kim grac (kogos spotkam na 1v1 kto zechce, 2v2, czy z kims sie umowic i grac). powodzenia zycze w platynce, cOr :P
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 4 2010 12:27pm
jak zrobic achiv " Just a scratch " ? Bo nie kumam go, nie mam pomysłu na jego zrobienie

This post was edited by m4rc1n3k on Aug 4 2010 12:27pm
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 4 2010 01:13pm
DIAMOND BIATCH

Member
Posts: 20,917
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 4 2010 01:13pm
ja za 3tyg dopiero kompa dostane ( jebla plyta glowna i na gwarancje go dalem =[ )
teraz siedze na takim zlomie ze sie nie da grac :)
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263495Next
Add Reply New Topic New Poll