Quote (cOr @ Aug 4 2010 05:43pm)
matchmaking jest naprawde jakis do dupy. ledwo ogarniam, dziewiec raz z rzedu mnie zlali ale dalej jestem w platynowej -.-
heh, ja 3v3 wygralem 1 z 5 gier, wrzucilo do bronze. pozniej wbilem tylko druga, zeby lyso nie wygladalo i dalem sobie spokoj, bo szkoda nerwow. jak zauwazylem to 3v3 bez premade niewarto grac, bo duza czesc to wlasnie premade

1v1 ok, 2v2 to nawet jak grasz z randem to jeszcze ogarnie, ale 3v3 inna bajka

Ja na razie odpuszczam, bedzie okazja to pogram z ludzmi ktorzy cos ogarniaja. sam moze uber pro gosu nie jestem, ale nie wysylam co 5min requestow po mineraly. matchmaking matchmakingiem, 1v1 wrzucilo mnie do zlotej, a potem juz caly czas trafiam na przeciwnikow, ktorzy sa 'favored'

jak juz napisalem, na razie luzuje, poczekam az bedzie z kim grac (kogos spotkam na 1v1 kto zechce, 2v2, czy z kims sie umowic i grac). powodzenia zycze w platynce, cOr
