Quote (Feye @ 14 Sep 2010 20:05)
to że drużyny reprezentują bardzo wysoki a zarazem równy poziom, piłka którą grają jest bardzo miła dla oka. Walka do końca, każdy gol się liczy. Nie jest tak monotonna jak inne dobre ligi gdzie dominują 2-3 drużyny. w Premier League każdy może wygrać z każdym.
Wczoraj był zajebisty mecz 2. Bundesligi, Cottubs - Karlsruher, wynik 5:5.
Cottbus prowadził 2:0, potem Karlsruher strzelił 5 bramek pod rząd... było 2:5

A że później grali sobie na zasadzie "połóżmy się" to Cottbus tak naciskał, że wywalczyli remis