d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev159606162635001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Sep 14 2010 12:01pm
Quote (ARRY @ Sep 14 2010 06:59pm)
ta sux, imo to jedna z ciekawszych lig w europie o ile nie najciekawsza.


Polska ligia jest dla mnie najciekawsza zdecydowanie.
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 12:02pm
Quote (Feye @ Sep 14 2010 08:01pm)
oj, nie ma się co okłamywać. Najciekawsza to  Premier League, bez apelacyjnie.


co w niej ciekawego?
jest widowiskowa to fakt, ale ciekawosci to w niej nie widze
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 14 2010 12:05pm
Quote (ARRY @ 14 Sep 2010 20:02)
co w niej ciekawego?
jest widowiskowa to fakt, ale ciekawosci to w niej nie widze


to że drużyny reprezentują bardzo wysoki a zarazem równy poziom, piłka którą grają jest bardzo miła dla oka. Walka do końca, każdy gol się liczy. Nie jest tak monotonna jak inne dobre ligi gdzie dominują 2-3 drużyny. w Premier League każdy może wygrać z każdym.
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 12:06pm
Quote (Feye @ Sep 14 2010 08:05pm)
to że drużyny reprezentują bardzo wysoki a zarazem równy poziom, piłka którą grają jest bardzo miła dla oka. Walka do końca, każdy gol się liczy. Nie jest tak monotonna jak inne dobre ligi gdzie dominują 2-3 drużyny. w  Premier League każdy może wygrać z każdym.


Strzeliles samoboja kolego.
Kiedy na pierwszym miejscu ostatnio konczyl ktos inny niz Arsenal/ManU/Chelsea?
Member
Posts: 3,212
Joined: Jun 9 2009
Gold: 5.55
Sep 14 2010 12:06pm
Quote (Feye @ Sep 14 2010 07:01pm)
oj, nie ma się co okłamywać. Najciekawsza to  Premier League, bez apelacyjnie.


Primera Division z tymi cipkami z Katalonii to nie to samo...
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 12:08pm
Quote (Feye @ Sep 14 2010 08:05pm)
to że drużyny reprezentują bardzo wysoki a zarazem równy poziom, piłka którą grają jest bardzo miła dla oka. Walka do końca, każdy gol się liczy. Nie jest tak monotonna jak inne dobre ligi gdzie dominują 2-3 drużyny. w  Premier League każdy może wygrać z każdym.


To już polska liga jest pod tym względem ciekawsza.
Member
Posts: 2,636
Joined: Dec 25 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 12:11pm
Quote (Pito @ Sep 14 2010 07:08pm)
To już polska liga jest pod tym względem ciekawsza.


w naszej lidze nie ma takiego czegoś jak "dominujące" i "dobre". Cóż smutne, ale taka prawda.
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Sep 14 2010 12:13pm
Quote (Feye @ 14 Sep 2010 20:05)
to że drużyny reprezentują bardzo wysoki a zarazem równy poziom, piłka którą grają jest bardzo miła dla oka. Walka do końca, każdy gol się liczy. Nie jest tak monotonna jak inne dobre ligi gdzie dominują 2-3 drużyny. w  Premier League każdy może wygrać z każdym.


Wczoraj był zajebisty mecz 2. Bundesligi, Cottubs - Karlsruher, wynik 5:5.

Cottbus prowadził 2:0, potem Karlsruher strzelił 5 bramek pod rząd... było 2:5 :P
A że później grali sobie na zasadzie "połóżmy się" to Cottbus tak naciskał, że wywalczyli remis :P
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 12:16pm
Quote (Pito @ Sep 14 2010 08:08pm)
To już polska liga jest pod tym względem ciekawsza.


chyba zauwazyl jak wielkiego zajebal selfowneda i sie oddalil
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 01:04pm
Quote (ARRY @ Sep 14 2010 08:16pm)
chyba zauwazyl jak wielkiego zajebal selfowneda i sie oddalil


Zaiste.
Go Back To Polska Topic List
Prev159606162635001Next
Closed New Topic New Poll