d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev15960616263207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,160
Joined: Dec 16 2005
Gold: 289.10
Oct 21 2010 02:21pm
Potrzebuje rady.

Otoz, juz od dluzszego czasu zaniedbalem swojego xboxa, nie mialem ani ochoty ani czasu grac. Na polce kurzy sie 50gier, ale wszystkie raczej starsze , moze kilka tytulow mam z 2009roku ;/ , i w sumie chcialbym je zamienic na cos nowszego/swiezszego , z dobrym multi bo troche nudno w zimowe wieczory teraz bedzie.

najbardziej by mnie interesowalo, jakies rozbudowane multi typu fps cos w stylu tom clancys, lub jakies rpg online, lub cos w co gra duzo osob. Zaznaczam ze cod'y, gow'y etc. odpadaja, bo juz mam dosyc takich gier, chcialbym zagrac w cos innowacyjnego, oryginalnego.

Lub w jakas gierke z mozliwoscia przejscia w trybie cooperative przez xbl, gry na singlu mnie nie ciesza jakas, szybko sie nudze ;/ wiec cos co wymaga interakcji dwoch lub wiecej graczy, takie gry uwielbiam.

Blagam poleccie cos, bo jak pisalem na poczatku jestem sporo do tylu ;]
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 21 2010 02:47pm
slyszalem ze army of 2 fajne jest i 2 gosci trzeba :D
black ops
nfs hot pursuit wychodzi


fable ii wyjebista gierka

Quote (xBlade @ 21 Oct 2010 16:01)
o jesus jak ty tu spamujesz co drugi post tutaj to twoj !!


moj topick to moge postowac :)

This post was edited by Patryk1991 on Oct 21 2010 02:47pm
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 28 2010 11:34am
fable 3 > fable 2
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 28 2010 11:36am
a grales w 3 ? :P
2 nie byla taka zla nawet
Member
Posts: 68,334
Joined: Aug 18 2003
Gold: 4,793.24
Oct 28 2010 11:37am
Quote (m4rc1n3k @ 28 Oct 2010 18:34)
fable 3 > fable 2


3 dobra ??
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 28 2010 11:45am
Zamowilem wlasnie xboxa 360 za 470 zl z dyskiem 60 gb i forza 3 przerobionego

Iso GZ
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Oct 28 2010 11:50am
Quote (Redel @ Oct 28 2010 07:45pm)
Zamowilem wlasnie xboxa 360 za 470 zl z dyskiem 60 gb i forza 3 przerobionego

Iso GZ


no gz
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 29 2010 12:28am
Quote (Redel @ 28 Oct 2010 19:45)
Zamowilem wlasnie xboxa 360 za 470 zl z dyskiem 60 gb i forza 3 przerobionego

Iso GZ


gz



nie gralem w 3 ale jak ogladalem pierwsze 30min gry to juz widze ze bedzie lepsse od 2
Member
Posts: 4,109
Joined: Feb 23 2008
Gold: 406.00
Oct 29 2010 01:24am
Quote (m4rc1n3k @ Oct 29 2010 06:28am)
gz



nie gralem w 3 ale jak ogladalem pierwsze 30min gry to juz widze ze bedzie lepsse od 2


nie wiem ;d ale kumpel odbiera kase z totka <5 trafił> a ze pozyczylem mu kase na kupon polowa moja ;d


dzisiaj kupuje New vegas MEDAL OF HONOR i ten od capcomu vanguish czy jakos tak
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Oct 29 2010 01:29am
Quote (rysiomator @ Oct 29 2010 07:24am)
nie wiem ;d ale kumpel odbiera kase z totka <5 trafił> a ze pozyczylem mu kase na kupon polowa moja ;d


dzisiaj kupuje New vegas MEDAL OF HONOR i ten od capcomu vanguish czy jakos tak


w tego Medala sam bym pogral
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263207Next
Add Reply New Topic New Poll