Potrzebuje rady.
Otoz, juz od dluzszego czasu zaniedbalem swojego xboxa, nie mialem ani ochoty ani czasu grac. Na polce kurzy sie 50gier, ale wszystkie raczej starsze , moze kilka tytulow mam z 2009roku ;/ , i w sumie chcialbym je zamienic na cos nowszego/swiezszego , z dobrym multi bo troche nudno w zimowe wieczory teraz bedzie.
najbardziej by mnie interesowalo, jakies rozbudowane multi typu fps cos w stylu tom clancys, lub jakies rpg online, lub cos w co gra duzo osob. Zaznaczam ze cod'y, gow'y etc. odpadaja, bo juz mam dosyc takich gier, chcialbym zagrac w cos innowacyjnego, oryginalnego.
Lub w jakas gierke z mozliwoscia przejscia w trybie cooperative przez xbl, gry na singlu mnie nie ciesza jakas, szybko sie nudze ;/ wiec cos co wymaga interakcji dwoch lub wiecej graczy, takie gry uwielbiam.
Blagam poleccie cos, bo jak pisalem na poczatku jestem sporo do tylu ;]