d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev159606162631383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Nov 4 2010 09:17am
Quote (Shapiro @ Nov 4 2010 02:04pm)
w jakiego cs'a graja ludzie z jsp i jakie serwery polecaja?


daj st :wub:
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 4 2010 09:19am
Quote (Shapiro @ 4 Nov 2010 14:04)
w jakiego cs'a graja ludzie z jsp i jakie serwery polecaja?


Ofc ze 1.6 i jak chcesz pograc to graj mixy/cw a nie na crapnych ffa.

This post was edited by csdig on Nov 4 2010 09:19am
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2010 09:20am
Quote (Nimf @ Nov 4 2010 04:17pm)
daj st :wub:


nie gram z paniami. nie bede ryzykowal plamy na honorze bo pewnie mi dokopiesz :(
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Nov 4 2010 09:22am
Quote (Shapiro @ Nov 4 2010 04:20pm)
nie gram z paniami. nie bede ryzykowal plamy na honorze bo pewnie mi dokopiesz :(


no to co, na serwach też znajdziesz kilka panien pewnie, co wtedy? dla zasady wyjdziesz? też lamię :(
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2010 09:23am
Quote (Nimf @ Nov 4 2010 04:22pm)
no to co, na serwach też znajdziesz kilka panien pewnie, co wtedy? dla zasady wyjdziesz? też lamię :(


zaraz zobacze to Ci podesle na pm
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Nov 4 2010 09:25am
Quote (Shapiro @ Nov 4 2010 04:23pm)
zaraz zobacze to Ci podesle na pm


:wub:

FX dziś przegrali 14:16 na WEM :(
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 4 2010 09:28am
Quote (Nimf @ Nov 4 2010 04:22pm)
no to co, na serwach też znajdziesz kilka panien pewnie, co wtedy? dla zasady wyjdziesz? też lamię :(


Zawsze cię jechałem.
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Nov 4 2010 09:34am
Quote (martyna_fajny_mish @ Nov 4 2010 04:28pm)
Zawsze cię jechałem.


po pierwsze kup steam.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 4 2010 09:38am
Quote (Nimf @ Nov 4 2010 04:34pm)
po pierwsze kup steam.


Nie gram już w csa.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 4 2010 10:49am
Quote (Nimf @ 4 Nov 2010 15:25)
:wub:

FX dziś przegrali 14:16 na WEM :(


Dobrze, że wygrali z fnatic(które już zresztą odpadło z turnieju :) ) 16:10, jest forma. Z azjatyckimi teamami zawsze różnie było. Jutro o 9:00 grają z TyLoo na de_nuke.
Go Back To Polska Topic List
Prev159606162631383Next
Add Reply New Topic New Poll