☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev
1
59
60
61
62
63
1383
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 196552
Replies: 13823
Track Topic
Nimf
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold
:
186.18
#601
Nov 4 2010 09:17am
Quote (Shapiro @ Nov 4 2010 02:04pm)
w jakiego cs'a graja ludzie z jsp i jakie serwery polecaja?
daj st
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#602
Nov 4 2010 09:19am
Quote (Shapiro @ 4 Nov 2010 14:04)
w jakiego cs'a graja ludzie z jsp i jakie serwery polecaja?
Ofc ze 1.6 i jak chcesz pograc to graj mixy/cw a nie na crapnych ffa.
This post was edited by csdig on Nov 4 2010 09:19am
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#603
Nov 4 2010 09:20am
Quote (Nimf @ Nov 4 2010 04:17pm)
daj st
nie gram z paniami. nie bede ryzykowal plamy na honorze bo pewnie mi dokopiesz
Nimf
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold
:
186.18
#604
Nov 4 2010 09:22am
Quote (Shapiro @ Nov 4 2010 04:20pm)
nie gram z paniami. nie bede ryzykowal plamy na honorze bo pewnie mi dokopiesz
no to co, na serwach też znajdziesz kilka panien pewnie, co wtedy? dla zasady wyjdziesz? też lamię
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#605
Nov 4 2010 09:23am
Quote (Nimf @ Nov 4 2010 04:22pm)
no to co, na serwach też znajdziesz kilka panien pewnie, co wtedy? dla zasady wyjdziesz? też lamię
zaraz zobacze to Ci podesle na pm
Nimf
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold
:
186.18
#606
Nov 4 2010 09:25am
Quote (Shapiro @ Nov 4 2010 04:23pm)
zaraz zobacze to Ci podesle na pm
FX dziś przegrali 14:16 na WEM
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#607
Nov 4 2010 09:28am
Quote (Nimf @ Nov 4 2010 04:22pm)
no to co, na serwach też znajdziesz kilka panien pewnie, co wtedy? dla zasady wyjdziesz? też lamię
Zawsze cię jechałem.
Nimf
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold
:
186.18
#608
Nov 4 2010 09:34am
Quote (martyna_fajny_mish @ Nov 4 2010 04:28pm)
Zawsze cię jechałem.
po pierwsze kup steam.
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#609
Nov 4 2010 09:38am
Quote (Nimf @ Nov 4 2010 04:34pm)
po pierwsze kup steam.
Nie gram już w csa.
myl0rd
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold
:
21,979.00
#610
Nov 4 2010 10:49am
Quote (Nimf @ 4 Nov 2010 15:25)
FX dziś przegrali 14:16 na WEM
Dobrze, że wygrali z fnatic(które już zresztą odpadło z turnieju
) 16:10, jest forma. Z azjatyckimi teamami zawsze różnie było. Jutro o 9:00 grają z TyLoo na de_nuke.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
59
60
61
62
63
1383
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact