Quote (pawlosek @ 22 Mar 2010 20:19)
Szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.
Póki co:
1. Ja
2. FlashpointGFX
3. prastary_ka
4. Stefania_Forester
5. maxkarim
6. moczahproplayah
7. mój m8
Brakuje jednego miejsca. Miło byłoby mieć 8 graczy.
PROSZĘ UCZESTNIKÓW O WYSŁANIE MI SWOICH NUMERÓW GG BĄDŹ PRZECZYTANIA PM'a ODE MNIE.
ja moge sie zglosic na 3-4h
oczywiscie czas zalezy od godziny udostepnienia serwera do gry