d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev159606162631249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 22 2010 12:33pm
Quote (VinS @ Mar 22 2010 06:27pm)
imo trzeba sie szykowac w granicach 20.00


dokladnie, najbardziej realna godzina wypuszczenia nowego patcha
Member
Posts: 4,291
Joined: Aug 22 2009
Gold: 12.13
Warn: 100%
Mar 22 2010 12:45pm
Zbieram ekipę na hc cl - zainteresowani pm me
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Mar 22 2010 12:57pm
Byl juz ten reset czy dopiero sie zbliza ?
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 22 2010 12:59pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Mar 22 2010 06:57pm)
Byl juz ten reset czy dopiero sie zbliza ?


byl, wlasnie zabijamy baala
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 22 2010 01:19pm
Szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.

Póki co:

1. Ja
2. FlashpointGFX
3. prastary_ka
4. Stefania_Forester
5. maxkarim
6. moczahproplayah
7. mój m8

Brakuje jednego miejsca. Miło byłoby mieć 8 graczy.

PROSZĘ UCZESTNIKÓW O WYSŁANIE MI SWOICH NUMERÓW GG BĄDŹ PRZECZYTANIA PM'a ODE MNIE.
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 22 2010 01:24pm
Quote (pawlosek @ 22 Mar 2010 20:19)
Szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.

Póki co:

1. Ja
2. FlashpointGFX
3. prastary_ka
4. Stefania_Forester
5. maxkarim
6. moczahproplayah
7. mój m8

Brakuje jednego miejsca. Miło byłoby mieć 8 graczy.

PROSZĘ UCZESTNIKÓW O WYSŁANIE MI SWOICH NUMERÓW GG BĄDŹ PRZECZYTANIA PM'a ODE MNIE.


ja moge sie zglosic na 3-4h

oczywiscie czas zalezy od godziny udostepnienia serwera do gry
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 22 2010 01:55pm
1. Ja
2. FlashpointGFX
3. prastary_ka
4. Stefania_Forester
5. maxkarim
6. moczahproplayah
7. mój m8
8. quenthel25


Proszę graczy, którzy nie odczytali pmów jeszcze o możliwie jak najszybszy kontakt ze mną.
Member
Posts: 16,012
Joined: Jun 25 2006
Gold: 287.90
Mar 22 2010 02:08pm
Gra ktos na classicu na nowym ld? Ja bede barbem.
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 22 2010 02:10pm
Quote (Gunm @ 22 Mar 2010 22:08)
Gra ktos na classicu na nowym ld? Ja bede barbem.


Jeśli ktoś by zrezygnował z mojej drużyny to dam Ci znać ;)
Member
Posts: 7,471
Joined: Jun 15 2008
Gold: 5.00
Mar 22 2010 02:28pm
Jeżeli nowy patch usuwa teleport z enigmy, to dzieje sie to z wszystkimi enigmami w grze, czy tylko z tymi zrobionymi na nowym patchu?
Go Back To Polska Topic List
Prev159606162631249Next
Add Reply New Topic New Poll