Quote (iridius @ Mar 14 2011 02:29pm)
Trzeci tom Malazańskiej zaczęty, hehe chyba tylko ja to czytam, naprawdę warto! polecam! po 9 tomach walnę jakiś większy text na ten temat

Po wielkim polowaniu kupuje pierwszy tom, bo majac za soba ~250 stron nie chce mi sie tego nawet konczyc, ale juz dotrwam do konca.
Na dzien dzisiejszy czuje straszny zawod ta seria, a niby taki klasyk.