d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev15960616263205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Mar 4 2011 09:25am
Quote (RoGh @ 4 Mar 2011 16:11)
Rozwazam takie cos:

http://www.empik.com/czarny-pryzmat-weeks-brent,prod59661071,ksiazka-p

Pierwsza ksiazka z nowej serii autora Trylogii Nocnego Aniola.
Najprawdopodobniej poczekam na jakies recenzje ;)


przeczytalem, calkiem ok. tylko nie wiem jak z tlumaczeniem.

ogolnie proboje jakos odswiezyc magie ta ksiazka, innowacyjne moze nie jest, ale takie ciut steampunkowe mi sie wydaje :-)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 14 2011 07:28am
Quote (cauchy @ Mar 4 2011 02:04pm)
GRRM twierdzi ze jest tak dlugie jak SoS, wiec na 100% bedzie rozbite na 2 tomy tak samo jak angielska wersja SoS


tez bede czekac na pl tlumaczenie
btw za miesiac wg filmwebu premiera pierwszego odcinka Gry o Tron <WALI KONIA>
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Mar 14 2011 07:54am
Quote (CoD_id @ Mar 14 2011 03:28pm)
tez bede czekac na pl tlumaczenie
btw za miesiac wg filmwebu premiera pierwszego odcinka Gry o Tron <WALI KONIA>


:drool:
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Mar 14 2011 08:29am
Trzeci tom Malazańskiej zaczęty, hehe chyba tylko ja to czytam, naprawdę warto! polecam! po 9 tomach walnę jakiś większy text na ten temat :P

This post was edited by iridius on Mar 14 2011 08:29am
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Mar 14 2011 08:34pm
Quote (iridius @ 14 Mar 2011 15:29)
Trzeci tom Malazańskiej zaczęty, hehe chyba tylko ja to czytam, naprawdę warto! polecam! po 9 tomach walnę jakiś większy text na ten temat :P

no stary czuje ze troche poczekamy
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Mar 14 2011 09:02pm
Kupiłem dzisiaj zbiór opowiadań Piekary "Mój przyjaciel Kaligula" i czyta się świetnie, jak z resztą wszystko co wychodzi spod pióra tego autora. ;)
Member
Posts: 2,375
Joined: Mar 17 2010
Gold: 4.41
Mar 15 2011 12:03am
Quote (iridius @ Mar 14 2011 03:29pm)
Trzeci tom Malazańskiej zaczęty, hehe chyba tylko ja to czytam, naprawdę warto! polecam! po 9 tomach walnę jakiś większy text na ten temat :P


czytam już od roku z przerwami aktualnie 7 część poleci czekam aż w bibliotece bedzie
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Mar 15 2011 02:50am
Quote (CoD_id @ 14 Mar 2011 15:28)
tez bede czekac na pl tlumaczenie
btw za miesiac wg filmwebu premiera pierwszego odcinka Gry o Tron <WALI KONIA>


no 17 kwietnia bedzie, toz to wiadomo od dawien dawna....

http://winter-is-coming.net/ - tu masz licznik i newsy na temat serialu.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 16 2011 03:10am
Quote (iridius @ Mar 14 2011 02:29pm)
Trzeci tom Malazańskiej zaczęty, hehe chyba tylko ja to czytam, naprawdę warto! polecam! po 9 tomach walnę jakiś większy text na ten temat :P


Po wielkim polowaniu kupuje pierwszy tom, bo majac za soba ~250 stron nie chce mi sie tego nawet konczyc, ale juz dotrwam do konca.
Na dzien dzisiejszy czuje straszny zawod ta seria, a niby taki klasyk.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Mar 16 2011 03:13am
Quote (gwyneed @ 15 Mar 2011 05:02)
Kupiłem dzisiaj zbiór opowiadań Piekary "Mój przyjaciel Kaligula" i czyta się świetnie, jak z resztą wszystko co wychodzi spod pióra tego autora. ;)


Moze nie wszystko, ale prawie wszystko, mi tez czytalo sie ten zbior swietnie, polecam kazdemu.
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263205Next
Add Reply New Topic New Poll